ZUT infolinia | Kontakt, adres, numer, telefon, dane kontaktowe


ZUT infolinia


Kategoria: inne

Skontaktuj się z infolinią ZUT. Kontakt ZUT Dostępny na stronie. Kontakt Zut dostępny drogą mailową i telefoniczną. Dane kontaktowe dostępne na stronie.

Kontakt ZUT

Do skontaktowania się z ZUT istnieje kilka możliwości. Aby uzyskać kontakt ZUT, można skorzystać z dostępnego na stronie formularza. Do poprawnego wypełnienia formularza należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, wprowadzić treść wiadomości oraz rozwiązać proste zadanie matematyczne dla potwierdzenia, że nie jesteś robotem. Kolejnym sposobem na skontaktowanie się jest napisanie wiadomości na pocztę elektroniczną. W razie kontaktu na temat rekrutacji należy wysłać wiadomość na [email protected]. Więcej danych odnośnie kontaktu drogą mailową z wyróżnieniem na poszczególne wydziały dostępne na stronie ZUT.

Adres ZUT: al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

Infolinia ZUT

Kontakt ZUT dostępny jest dzięki infolinii. Aby uzyskać potrzebne informacje, należy wykonać połączenie z centralą telefoniczną. Infolinia ZUT dostępna jest pod numerem 91 449 41 11. Warto wspomnieć, że ZUT posiada infolinię poszczególnych wydziałów, a numery do odpowiadających placówek dostępne są na stronie ZUT.

Numer telefonu: 91 449 41 11

Liczba wyświetleń: 478