zDvpy kontakt | Dane kontaktowe, numer, telefon, adres, poczta, e-mail


zDvpy Kontakt


Kategoria: celebryci

Skontaktuj się z Maciejem Dąbrowskim. Kontakt zDvpy poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Kontakt Maciej Dąbrowski dostępny poprzez stronę infolinii.

Kontakt zDvpy

Pod pseudonimem z Dvpy kryje się Maciej Dąbrowski. Jest to polski dziennikarz, aktor dubbingowy, reżyser oraz youtuber i osobowość medialna, prowadzący kanał Z Dvpy. Znany także jako Człowiek Warga lub Dombro. Tworzy też muzykę pod pseudonimem Warga. Na początku lat 2000. pracował dla MTV i firmy Rochstar. W 2004 został prezenterem w MTV Polska. Pracował w TVN przy programie Szymon Majewski Show, w którym prezentowano m.in. współtworzony przez niego segment U1 Bator TV. W 2006 zadebiutował jako reżyser teledyskiem do piosenki Michała Milowicza „Polska ole, ole”. Obecnie prowadzi kanał na YouTube o nazwie "Z Dvpy" i zebrał już prawie 1,50MLN subskrypcji.

Maciej Dąbrowski nie udostępnia swojego prywatnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Jedyną formą kontaktu jest wysłanie wiadomości na podany adres poczty elektronicznej.

zDvpy e-mail: [email protected]

zDvpy muzyka

Maciej Dąbrowski w swoim życiu wydał jedną płytę. Zatytuowana "Pół Serio" płyta wydana została w 2019 roku w wydawnictwie My Music, które na swoim koncie ma nagrania z takimi wykonawcami jak Gimpson, Łobuzy, Verba, Mezo, Eldo, Pięć Dwa, B.O.K, Jeden Osiem L, Dawid Kwiatkowski, Hans czy Tymek.

Liczba wyświetleń: 973