Telefon Zaufania dla mężczyzn | Pierwsza infolinia wsparcia dla mężczyzn


Telefon Zaufania dla mężczyzn


Kategoria: medycyna

Telefon Zaufania dla mężczyzn będących ofiarami przemocy i molestowania. Skorzystaj z pomocy telefonicznej specjalistów na infolinii Zaufania dla mężczyzn w potrzebie.

Telefon Zaufania dla mężczyzn – infolinia

Inicjatywa z jaką wyszedł Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. Telefon Zaufania dla mężczyzn został uruchomiony już w grudniu 2021. Od tego czasu numer jest wykorzystywany przez mężczyzn poszukujących pomocy i wsparcia. Należy wiedzieć, że Telefon Zaufania dla mężczyzn powstał także dzięki wsparciu Miasta Toruń. Obecnie Telefon Zaufania dla mężczyzn utrzymywany jest z datków osób które chcą wesprzeć projekt. 

Telefon: 608 271 402

Projekt został stworzony, aby mężczyźni którzy potrzebują wsparcie psychologicznego posiadali bezpieczną przestrzeń do wyrażania własnych emocji. Numer Telefonu Zaufania dla Mężczyzn obsługiwany jest przez psychologa we wtorki i czwartki. Każdego dnia telefon zaufania dla mężczyzn obsługiwany jest w różnych godzinach. 

Telefoniczna pomoc dla mężczyzn

Jak wynika z analizy połączeń kierowanych na numer infolinii pomocy dla mężczyzn, linia jest często zajęta a podczas połączenia obsługujący konsultant widzi w kolejce czekają kolejni mężczyźni. Pomoc telefoniczna udzielana jest we wtorki od 17:00 do 19:00, a także w czwartki w godzinach 19:00-21:00.

Liczba wyświetleń: 158