Infolinia psychologiczna | Pomoc psychologiczna 24h | Telefon, kontakt, numer


Infolinia psychologiczna


Kategoria: medycyna

Infolinia dla osób z problemami psychicznymi lub ich rodzin. Całodobowe wsparcie psychologów na infolinii. Pomoc psychologiczna 24h pod numerem infolinii 116 111.

Konsultacje psychologiczne online

Podczas telefonicznej rozmowy z psychologiem można uzyskać termin konsultacji psychologicznych online. Porady udzielane są głównie na infolinii psychologicznej przez specjalistów. Konsultacje psychologiczne za darmo mogą być udzielane na infolinii psychologicznej 24h. Kontakt z psychologiem przez telefon może stanowić dla dorosłych formę terapii psychologicznej.

Psycholog infolinia

Infolinia psychologiczna przeznaczona jest dla osób młodych i dzieci. Z porady telefonicznej mogą korzystać osoby z problemami psychicznymi oraz ich rodziny poszukujących pomocy. Infolinia obsługiwana jest przez lekarza psychologa całodobowo. Dzwoniąc na numer 116 111, połączenie zostanie odebrane w każdym czasie. Infolinia psychologiczna pod numerem 116 111 jest dostępna całodobowo. Warto pamiętać, że podany numer przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia psychologicznego.

Numer do psychologa: 116 111

Infolinia psychologiczna dla dorosłych jest dostępna pod numerem 116 123. Wsparcie psychologiczna dla dorosłych udzielane jest codziennie od 14:00 do 22:00. Wszystkie porady psychologiczne na infolinii udzielane są za darmo. 116 123 to również numer do psychologa dziecięcego. Porady na infolinii mogą być udzielane dzieciom za zgodą rodziców.

Telefon: 116 123

Infolinia pomoc psychologiczna — kontakt

Pomoc psychologiczna jest udzielana na infolinii. Warto skorzystać ze wsparcia lekarza psychologa 24/7. Często rozmowa z konsultantem infolinii przynosi ulgę oraz zmniejsza wewnętrzny lęk dzwoniących. Dodatkowo kontakt ze specjalistą poprzez telefon może skłonić do osobistej wizyty w gabinecie psychologicznym.

Liczba wyświetleń: 2379