Infolinia seksuologiczna | Seksuolog kontakt, telefon, numer do poradni seksuologicznej


Infolinia seksuologiczna


Kategoria: medycyna

Konsultacje seksuologiczne dostępne są na infolinii. Uzyskaj darmową poradę lekarza seksuologa. Infolinia seksuologiczna pozwala uzyskać bezpłatną pomoc telefoniczną.

Konsultacje seksuologiczne

Warto skorzystać z telefonicznych konsultacji z seksuologiem w przypadku występowania problemów związanych ze stosunkiem czy orientacja seksualną. Konsultacje seksuologiczne dla wielu osób rozmowy na takie tematy mogą okazać się krępujące. Infolinia seksuologiczna udostępnia pacjentom bezpieczną i wygodną przestrzeń do rozmowy ze specjalistą. Telefoniczna konsultacja z lekarzem seksuologiem wiąże się także ze zmniejszeniem stresu.

Infolinia seksuologiczna

Chcąc uzyskać bezpłatną poradę seksuologiczną, warto skorzystać z infolinii. Połączenia odbierane są przez lekarza seksuologa. Zaleca się wykonać połączenie z infolinią seksuologiczną w przypadku problemów z komunikacją w sferze seksualnej, strachu przed stosunkiem oraz zaburzeniem erekcji, wytrysku, orgazmu, pożądania, a także podniecenia. Dodatkowo konsultacje na infolinii seksuologicznej mogą pomóc rozwiązać problemy związane z niepewnością dotyczącą orientacji seksualnej.

Seksuolog kontakt telefoniczny: 800 121 212

Telefoniczna infolinia seksuologiczna jest dostępna pod numerem 800 121 212 dla każdej osoby potrzebującej rozmowy na tematy związane z tą dziedziną medycyny. Kontakt z lekarzem można uzyskać natychmiastowo, dzwoniąc na infolinie. Numer obsługiwany jest przez Stowarzyszenie Lambda.

Wizyta u seksuologa cena

Wsparcie telefoniczne na infolinii seksuologicznej pod numerem 800 121 212 można uzyskać za darmo. Koszt stacjonarnej wizyty w gabinecie seksuologa może wahać się od 120 do 200 zł.

Należy jednak pamiętać o kosztach za połączenie z infolinią seksuologiczną. Porady dla dzwoniących są darmowe. Jedyny koszt wiąże się z realizacją połączenia.

Liczba wyświetleń: 2953