Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP infolinia | Kontakt, telefon


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP infolinia


Kategoria: medycyna

WOŚP kontakt dla wolontariuszy, darczyńców i zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Telefoniczna infolinia WOŚP.

WOŚP kontakt

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fundacja, która przez cały rok aktywnie działa na rzecz poprawienia poziomu opieki zdrowotnej w Polsce. WOŚP największy nacisk kładzie na pomoc najmłodszym oraz najstarszym pacjentom. Oczywiście ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP może korzystać każdy potrzebujący pomocy chory. Wiele osób WOŚP kojarzy z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który tradycyjnie odbywa się w styczniu, jednak należy pamiętać, że fundacja pracuje cały rok. 

WOŚP kontakt realizuje na wiele sposobów. Siedziba fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w Warszawie. Należy wiedzieć, że jest to jedyna siedziba WOŚP. Na rzecz finału działają sztaby WOŚP w wielu miastach, jednak nie są to oddziały regionalne fundacji. 

Adres: ul. Dominikańska 19c, 02-738 Warszawa
Fax: +48 22 852 07 52

Aktualnie ogólne zapytanie mailowe do WOŚP można kierować na adres [email protected]. Jest  to adres poczty elektronicznej WOŚP, do zapytań ogólnych. Dostępne są także inne adresy e-mail, które obsługują pracownicy realizujący zadania w konkretnym temacie. Mimo że wysłanie zapytania na odpowiedni adres, może skrócić czas oczekiwania na odpowiedź, zaleca się kierować wiadomości na adres ogólny w przypadku nie wiedzy gdzie przesłać maila.

E-mail: [email protected] 

Warto dodać, że pytania kierowane na podany adres mogą dotyczyć bezpośrednio Jurka Owsiaka. Prezes i założyciel WOŚP odpowiada na pytania i wiadomości. Chcąc skontaktować się z Jurkiem Owsiakiem, zaleca się skorzystać ze strony infolinii gdzie dostępny jest Jurek Owsiak kontakt.

Finał WOŚP — adresy mailowe

E-mail:
[email protected] 
[email protected] 
[email protected] 

Infolinia WOŚP

Dodatkowo Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kontakt obsługuje w formie telefonicznej. Telefoniczna infolinia WOŚP działa pod numerem +48 22 852 32 14 oraz +48 22 852 32 15. Pracownicy Fundacji WOŚP obsługują połączenia telefoniczne kierowane na infolinie Wielkiej Orkiestry. Warto pamiętać, że numer WOŚP nie działa całodobowo. WOŚP telefon jest obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15.

WOŚP telefon: +48 22 852 32 14, +48 22 852 32 15

Liczba wyświetleń: 2080