Xayoo


Kategoria: celebryci

Kontakt z Xayoo dostępny na stronie infolinii. Aktualne dane kontaktowe Xayoo. Twitch rekord oglądających Xayoo. Streamer na Twitchu Xayoo pobija rekord oglądających Polski.

Xayoo — nowy rekordzista Twitch Polska

Najpopularniejszy streamer w Polsce na Twitch'u. Xayoo a właściwie Marcin Majkut w sobotę 14.08.2021 roku pobił rekord Polski w jednoczesnej liczbie oglądających transmisję na żywo. Xayoo po ponad półrocznej przerwie wrócił do stremowania na Twitchu. Poprzednim rekordzistą był Piotr Skowyrski "Izak" który rekord ustanowił w 2016 roku. Rekord ustanowiony przez Xayoo według oficjalnych źródeł jednocześnie na transmisji znajdowało się 193 tys. osób.

Xayoo kontakt

Aby skontaktować się z twórcą, wystarczy skorzystać z jednego z dwóch podanych maili kontaktowych.

E-mail:
[email protected]
[email protected]

Ile zarobił Xayoo?

Oszacowanie zarobku, jaki osiągnął Xayoo podczas transmisji z rekordową liczbą oglądających jest trudne.  Podczas live'a wyłączone zostały powiadomienia dotyczące donacji od oglądających. Oficjalna informacja nie została jeszcze podana. Jeden z youtuberów wyliczył przybliżony zysk z subskrypcji podczas rekordowej transmisji. Według Mokrego Suchara przychód mógł wynosić ok. 24 tys. złotych.

Ile lat ma xayoo?

Marcin Xayoo Majkut urodził się 4 lipca 1997 roku. 

Liczba wyświetleń: 2145