WWF Polska infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


WWF Polska infolinia


Kategoria: inne

Skontaktuj się z Fundacją WWF Polska. WWF kontakt telefoniczny i mailowy, dostępny na stronie infolinii. Uzyskaj aktualny kontakt WWF dla darczyńców i zainteresowanych.

WWF kontakt

WWF jest pozarządową organizacją działającą na rynku międzynarodowym. Została założona w Szwajcarii, gdzie aktualnie znajduje się główna siedziba. Chcąc skontaktować się z zarządem WWF, zaleca się skorzystać z danych kontaktowych na stronie infolinii do WWF Polska.

WWF kontakt jest możliwy telefonicznie oraz mailowo. Siedziba główna WWF Polska znajduje się w Warszawie. Aby skontaktować się z WWF, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy lub wysłać wiadomość na adres sekretariatu. WWF kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie pod numerem +48 22 660 44 33 oraz mailowo. Zapytania można przesyłać na adres [email protected].

Adres: Usypiskowa 11, 02-386 Warszawa

Infolinia WWF

Dodatkowo prowadzona jest specjalna infolinia WWF dla darczyńców indywidualnych. Telefoniczny kontakt WWF poprzez infolinie jest możliwy od 9:00 do 16:00. WWF infolinia działa pod numerami +48 22 660 44 34 oraz +48 22 848 75 93. W sprawie datków można skontaktować się również mailowo pod adresem [email protected]

Liczba wyświetleń: 699