Tymek Kontakt | Dane kontaktowe, numer, telefon, adres, e-mail, koncerty


Tymek Kontakt


Kategoria: celebryci

Uzyskaj kontakt Tymek. Dane kontaktowy Tymoteusz Bucki. Skontaktuj się z Tymek poprzez numer telefonu lub adres poczty internetowej. Dane o koncertach Tymek.

Kontakt Tymek

Tymoteusz Bucki, znany w szerszym gronie pod pseudonimem scenicznym Tymek jest raperem pochodzącym z Opola. Swój pierwszy album zatytułowany „JestemTymek” wydał w 2017 roku w wytwórni MaxFloRec. Swoją najpopularniejszą piosenkę o tytule „Język Ciała”, którą można było usłyszeć prawdopodobnie w każdym klubie w Polsce, wydał w 2018 roku. W 2021 roku jako pierwszy artysta wywodzący się z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel „Język Ciała”. Sprzedał w Polsce ponad 60 tys. płyt.

Kontakt Tymek dostępny jest drogą mailową. Raper nie podaje do wglądu publicznego swojego numeru telefonu. Aby uzyskać kontakt Tymek należy wysłać wiadomość na podany adres poczty elektronicznej. Istnieje również możliwość skontaktowania się poprzez Facebook Tymek jak również wysyłając wiadomość na Instagramie, którego nazwa to tymekjestemok

Tymek e-mail: [email protected]

Tymek Koncerty 2022

Obecnie raper nie podał do wglądu publicznego informacji o planowanych koncertach w roku 2022.

Liczba wyświetleń: 1517