Tede Kontakt | Koncerty, numer, telefon, adres, e-mail, dane kontaktowe


Tede Kontakt


Kategoria: celebryci

Skontaktuj się z Jackiem Granieckim. Kontakt Tede dostępny na stronie infolinii. Numer telefonu i adres poczty elektronicznej Tede. Informacje o koncertach Tedego 2022.

Kontakt Tede

Jacek Maciej Szymon Graniecki znany również jako Tede to raper z Warszawy. Tede jest polskim raperem, autorem tekstów i producentem muzyczny, a także przedsiębiorcą, aktorem i osobowością telewizyjną. Swoją przygodę z rapem zaczął w 1994 roku w warszawskim zespole 1 Killa Hertz. Raper ma na swoim koncie nagrania z wieloma sławnymi gwiazdami m. in.: Natalia Kukulska, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, zespół Kombi, Patricia Kazadi oraz raperami takimi jak O.S.T.R. czy Pezet i wielu innych. Jacek Graniecki jest jednym z dwóch założycieli wytwórni „Wielkie Joł”. Raper posiada na swoim koncie 16 wydanych albumów.

Jacek „Tede” Graniecki nie podał do wglądu publicznego swojego prywatnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Kontakt Tede dostępny jest wyłącznie przez menadżera.

Tede telefon: 604 349 905; 728 801 721
Tede e-mail: [email protected]

Tede Koncerty 2022

Obecnie raper ma zapowiedziany jeden koncert, który odbędzie się w Warszawie w klubie Palladium dnia 25.02.2022 o godzinie 20:00.

Liczba wyświetleń: 1398