Święty Mikołaj - Infolinia, numer, telefon, listy, informacje o prezentach


Święty Mikołaj infolinia


Kategoria: usługi

Prawdziwy numer telefonu do Świętego Mikołaja – zadzwoń do Mikołaja. Jaki numer telefonu ma Święty Mikołaj? Adres Świętego Mikołaja w Polsce i Laponii.

Numer do Świętego Mikołaja Laponia

Kim jest Święty Mikołaj? Ciężko nie znać tej słynnej postaci. Święty Mikołaj z Laponii każdego roku dostarcza prezenty dla grzecznych dzieci na całym świecie. Oczywiście najpierw trzeba skontaktować się z Mikołajem i przekazać mu listę prezentów. Tradycyjnie życzenia przekazywane były listownie. Obecnie Święty Mikołaj posiada własną infolinię telefoniczną, dzięki której można odbyć z nim rozmowę telefoniczną.

Telefoniczna infolinia Świętego Mikołaja jest dostępna dla wszystkich osób zainteresowanych rozmową. Kontakt z Mikołajem skierowany jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jak skontaktować się Świętym Mikołajem? Numer Świętego Mikołaja jest najbardziej oblegany w okresie przedświątecznym. Dzieci z wielu krajów poszukują najlepszego sposobu na skontaktowanie się ze Świętym Mikołajem. Warto korzystać z telefonicznej infolinii Świętego Mikołaja, aby przekazać listę świątecznych życzeń.

Rozmowa z Mikołajem przez telefon

Aby skontaktować się z biegunem północnym, koniecznie należy poznać prawdziwy numer telefonu do Świętego Mikołaja. Jeżeli połączenie nie zostanie odebrane, najprawdopodobniej Mikołaj oddzwoni w najbliższym możliwym czasie.

Numer do Świętego Mikołaja to 855 347 2682. Obecnie usługa obsługuje głównie połączenia z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Koszt za połączenie to 1c za minutę + VAT.

Święty Mikołaj adres

Wiele dzieci pragnie przesłać list do Świętego Mikołaja. Aby to zrobić oczywiście, należy napisać swoją wiadomość wraz z listą pragnień, a następnie spakować ją w odpowiednio zaadresowaną kopertę. Na jaki adres wysłać list do Świętego Mikołaja? Adres Świętego Mikołaja w Polsce to:

Biuro Listów do Świętego Mikołaja
Polska Wioska Świętego Mikołaja
Przystanek Mikołajów
57-215 Srebrna Góra

Chcąc, aby wiadomość dotarła bezpośrednio na Biegun Północny koperta musi być wyposażona w specjalny znaczek oraz adres Świętego Mikołaja w Laponii.

Santa Claus
Arctic Circle 96930
Rovaniemi
Finlandia

Liczba wyświetleń: 927