STARS Impresariat infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


STARS Impresariat infolinia


Kategoria: usługi

Aktualny kontakt STARS Impresariat dostępny na stronie infolinii. STARS Impresariat kontakt telefoniczny i online z oddziałem w Krakowie ☎.

STARS Impresariat jest agencją artystyczną z siedzibą w Krakowie oraz Warszawie. Zgłaszając się do STARS Impresariat można liczyć na udział w różnych produkcjach filmowych czy reklamach. STARS Impresariat przyjmuje zgłoszenia zarówno aktorów profesjonalnych jak i amatorów.

STARS Impresariat kontakt

Kontakt ze STARS Impresariat jest realizowany telefonicznie jak i mailowo. Aby wysłać wiadomość do obsługi klienta STARS Impresariat, zaleca się skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Zapytanie może zostać przesłane do biura STARS impresariat po wypełnieniu danych kontaktowych w formularzu oraz treści wiadomości. STARS Impresariat kontakt jest także realizowany mailowo.

STARS Impresariat kontakt z interesantami realizuje z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

Zlecania: [email protected] 
Castingi: [email protected] 
Dział finansowy: [email protected] 
Biuro: [email protected] 

STARS Impresariat Kraków kontakt

Główna siedziba STARS Impresariat mieści się w Krakowie przy ulicy Józefa. STARS Impresariat Kraków kontakt jest możliwy jedynie poprzez formularz kontaktowy. Aktualnie kontakt realizowany jest jedynie online, ze względu na wprowadzoną pracę zdalną.

Adres: ul. Józefa 26, 31-056 Kraków (I piętro)

STARS Impresariat Warszawa kontakt

W Warszawie jak i Krakowie STARS Impresariat przeprowadza castingi jedynie online. Stacjonarne przesłuchanie odbywają się pod podanym adresem jedynie po wcześniejszej rezerwacji terminu. Warto wiedzieć, że oddział w Warszawie obsługuje telefon STARS Impresariat.

Adres: ul. Hoża 50, lokal 101
Telefon: 500 161 511

STARS impresariat praca

Aby uzyskać ofertę pracy w STARS Impresariat, należy najpierw zgłosić się do agencji poprzez formularz. Castingi stacjonarne STARS Impresariat mogą zostać przeprowadzone po wcześniejszym umówieniu się. Natomiast STARS impresariat praca stała jest możliwa po pomyślnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej.

Liczba wyświetleń: 902