Sodexo infolinia | Adres, telefon, informacje dodatkowe, kontakt, numer


Sodexo infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt z Sodexo spowoduje uzyskanie pomocy. Infolinia Sodexo działa na kilka metod. Specjalny numer Sodexo służy klientom do sprawdzania aktualnych usług.

Chcać sprawdzić jak można płacić nowoczesną kartą płatniczą Sodexo, warto skontaktować się z numerem Sodexo. Biuro Obsługi Sodexo działa pod wieloma numerami teleofnów. Kontakt z Sodexo można uzyskać równiez poprzez skrzynikę e-mail. Adresk e-mail do Sodexo można znaleść na stronie z nuemerami do Sodexo. Wszsytkie infolinie Sodexo posiadają kótki i zwięzły opis.Telefon Sodexo to najszybsza forma kontaktu z Sodexo.

Call Center Sodexo

Uwagi należy kierować na numer telefonu Sodexo 664 44 33 22

Infolinia Centrum Obsługi Klienta
+48 22 535 11 11
info.svs.pl@sodexo.com

Recepcja
+48 338 96 00
info.fms.pl@sodexo.com

Dział Rozwoju Biznesu
+48 22 338 96 41
sales.fms.pl@sodexo.com

Dział Zasobów Ludzkich i Rekrutacji
+48 22 338 96 83
hr.fms.pl@sodexo.com

Dział Zakupów / kontakt dla dostawców produktów i usług
+48 22 335 75 50
purchase.fms.pl@sodexxo.com

Kontakt dla mediów
+48 22 338 96 95
+48 664 410 052
izabela.mendelowska@sodexo.com

+48 609 365 625
m.zagozdzon@cuntrust.pl

Adres ds. Ochrony Danych: privacy.onsite.pl@sodexo.com.

Liczba wyświetleń: 1556
Karta podarunkowa Sodexo

Wiele osób nie do końca wie jak wybrać numer do Sodexo. Wybór odpowiedniej infolinii Sodexo może sprawić wiele kłopotów, zajmując przy tym sporo czasu. Internetowa wyszukiwarka numerów służy szybkiemu odnalezieniu numeru do Sodexo. Wszystkie infolinie Sodexo są podpisane. Dzięki zawarciu na stronie tylko i wyłącznie niezbędnych informacji na temat infolinii Sodexo można zaoszczędzić sporo czasu. Kontakt z Sodexo jest możliwy nie tylko przez teleofn, ale również za pomocą skrzynki odbiorczej e-=mail Sodexo. Nie każda infolinia Sodexo jest czynna. Wówczas alternatywną metodą na szybki kontakt z Sodexo staje się skrzynka mejlowa Sodexo. Na skryznkę e-mail Sodexo można wysłać wiadomość w każdym momencie. Infolinia sodexo jest czynna zawsze w określonych godzinach, które znajdują się na stronie z numerami infolinii. Numer do Sodexo zapewnia atrakcyjną i skuteczną ofertę rozwiązań zarówno dla HR jak i sprzedaży. Dzwoniąc, pod numer telefonu sodexo, mozna sprawdzić informacje na temat kart podarunkowych, które są niezwykle atrakcyjne, dla członków załogi w firmie. Różnorodność, jaką zapewnia oferta sodexo to nie tylko karty podarunkowe sodexo, ale także oferta kuponów podarunkowych, zapewniające ekspresowe i sprawdzone od lat rozwiązania, w postaci przyznawanych kuponów podarunkowych dla członków pracowników czy dzieci pracowników. Infolinia sodexo posiada dostęp do informacji na temat e-voucherów, kart żywnościowych, kart i kuponów na posiłki profilaktyczne, karty flexi Pass, systemy motywacyjne i wiele innych. Internetowy system e-voucher sodexo to nowoczesna forma wynagradzania dodatkowo pracowników w każdej firmie. Infolinia sodex zapewnia pełny dostęp do informacji związanych z wirtualnymi kartami sodexo. Karta e-voucher sodexo pewnością dostęp do wielu różnych sklepów internatowych. Na infolinii sodexo dowiedzieć się można szczegółów o karcie z dostępem do atrakcyjnej oferty związanych z zajęciami sportowymi, kulturalnymi czy rekreacyjnymi. Z pewnością kontakt do sodexo będzie pomocny, ale w skrócie można powiedzieć, że karta sodexo flexi pass to dostęp płacowy do zajęć sportowych czy wydarzeń kulturalnych.