Sodexo infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Sodexo infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt z Sodexo spowoduje uzyskanie pomocy. Infolinia Sodexo działa na kilka metod. Specjalny numer Sodexo służy klientom do sprawdzania aktualnych usług.

Chcąc sprawdzić jak można płacić nowoczesną kartą płatniczą Sodexo, warto skontaktować się z numerem Sodexo. Biuro Obsługi Sodexo działa pod wieloma numerami telefonów. Kontakt Sodexo można uzyskać również poprzez skrzynkę e-mail. Adres e-mail do Sodexo można znaleźć na stronie z numerami do Sodexo. Wszystkie infolinie Sodexo posiadają krótki i zwięzły opis. Telefon Sodexo to najszybsza forma kontaktu z Sodexo.

Sodexo Poland kontakt

Stacjonarne biuro Sodexo Polska, mieści się w Warszawie przy ulicy Jutrzenki  137. Recepcja oddziału obsługuje połączenia telefoniczne kierowane na numer kontaktowy Sodexo. Połączenia telefoniczne można kierować na numer +48 22 338 96 00 od 8:00 do 16:00.

Adres: ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa

Recepcja

Telefon: +48 22 338 96 00
E-mail: [email protected]

W biurze w Warszawie działa również Dział Zasobów Ludzkich i Rekrutacji Sodexo, a także Dział Zakupów Sodexo. Chcąc skontaktować się bezpośrednio z obsługą oddziałów można skorzystać z podanych poniżej danych kontaktowych. Warto wiedzieć, że Dział Zakupów Sodexo jest również kanałem kontaktowym dla dostawców produktów i usług.

Dział Zasobów Ludzkich i Rekrutacji
Telefon: +48 22 338 96 83
E-mail: [email protected]

Dział Zakupów
Telefon:
+48 22 335 75 50
E-mail: [email protected]

Infolinia Sodexo

Infolinia Sodexo jest dostępna dla osób, które chcą podzielić się opinią. Dzwoniąc na numer 664 66 33 22 można przekazać subiektywne uwagi na temat usług oferowanych przez Sodexo Polska. Sodexo telefon obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych.

Sodexo telefon: 664 66 33 22

Liczba wyświetleń: 8375


Karta podarunkowa Sodexo

Wiele osób nie do końca wie jak wybrać numer do Sodexo. Wybór odpowiedniej infolinii Sodexo może sprawić wiele kłopotów, zajmując przy tym sporo czasu. Internetowa wyszukiwarka numerów służy szybkiemu odnalezieniu numeru do Sodexo. Wszystkie infolinie Sodexo odpowiednio opisane. Dzięki zawarciu na stronie tylko i wyłącznie niezbędnych informacji na temat infolinii Sodexo można zaoszczędzić sporo czasu. Kontakt z Sodexo jest możliwy nie tylko przez telefon, ale również za pomocą skrzynki odbiorczej e-mail Sodexo. Nie każda infolinia Sodexo jest czynna. Wówczas alternatywną metodą na szybki kontakt z Sodexo staje się skrzynka mailowa Sodexo. Na skrzynkę e-mail Sodexo można wysłać wiadomość w każdym momencie. Infolinia Sodexo jest czynna zawsze w określonych godzinach, które znajdują się na stronie z numerami infolinii. Numer do Sodexo zapewnia atrakcyjną i skuteczną ofertę rozwiązań zarówno dla HR jak i sprzedaży. Dzwoniąc, pod numer telefonu Sodexo, można uzyskać wiele informacji. Różnorodność, jaką zapewnia oferta Sodexo to nie tylko karty podarunkowe Sodexo, ale także oferta kuponów podarunkowych, zapewniające ekspresowe i sprawdzone od lat rozwiązania, w postaci przyznawanych kuponów podarunkowych dla członków pracowników czy dzieci pracowników. Infolinia Sodexo posiada dostęp do informacji na temat e-voucherów, kart żywnościowych, kart i kuponów na posiłki profilaktyczne, karty flexi Pass, systemy motywacyjne i wiele innych. Internetowy system e-voucher Sodexo to nowoczesna forma wynagradzania dodatkowo pracowników w każdej firmie. Infolinia Sodex zapewnia pełny dostęp do informacji związanych z wirtualnymi kartami Sodexo. Karta e-voucher Sodexo pewnością dostęp do wielu różnych sklepów internatowych. Na infolinii Sodexo dowiedzieć się można szczegółów o karcie z dostępem do atrakcyjnej oferty związanych z zajęciami sportowymi, kulturalnymi czy rekreacyjnymi. Z pewnością kontakt do Sodexo będzie pomocny, ale w skrócie można powiedzieć, że karta Sodexo flexi pass to dostęp płacowy do zajęć sportowych czy wydarzeń kulturalnych.