Satellic infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Satellic infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt po polsku z konsultantem telefonicznym Satellic. Uzyskaj numery infolinii Satellic w języku polskim. Kontakt telefoniczny Satellic. Wsparcie dostępne pod numerem Satellic.

Satellic kontakt

Kontakt z Satellic może okazać się przydatny w przypadku problemów na drogach w Belgii. Na stronie infolinii opisano dokładnie sposoby kontaktu z Satellic w języku polskim. Biuro Obsługi Klienta Satellic oprócz telefonicznej infolinii obsługuje klientów online.

E-mail: [email protected]

Wszelkie pytania mogą być kierowane na podany adres poczty elektronicznej. Konsultanci Biura Obsługi Klienta wysyłają mailowe odpowiedzi do zainteresowanych. Wygodną formą kontaktu jest również czat online z pracownikiem BOK Satellic. 

Satellic infolinia po polsku

Wiele osób poszukuje w internecie infolinii kontaktowej Satellic w języku polskim. Chcąc uzyskać pomoc konsultanta Satellic po polsku konieczne będzie skorzystanie z poczty elektronicznej i tłumacza online.

Infolinia Satellic dostępna jest w języku angielskim pod numerem +32 2 416 0 416. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. Telefon Satellic 00800 72 83 55 42, jest darmowym numerem infolinii dla dzwoniących z Belgii i okolicznych państw. Satellic infolinia jest obsługiwana całodobowo.

Liczba wyświetleń: 2375