Rosja infolinia | Informacje turystyczne, kontakt, telefon, atrakcje, ambasada


Rosja infolinia


Kategoria: inne

Telefoniczna informacja turystyczna Rosja. Skorzystaj z usługi Rosja infolinia podczas wycieczki do Federacji Rosyjskiej. Rosja kontakt dla przyjezdnych, ambasada, atrakcje.

Rosja infolinia — informacje turystyczne

Rosja — Federacja Rosyjska — jest największym państwem w Europie, ale również na świecie. Wyjeżdżając do Rosji, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na jej temat. Federacja Rosyjska składa się z 46 obwodów, które można porównać do polskich województw. Podział administracyjny Rosji to nie tylko obwody, ale również 22 republiki, 9 krajów, 3 miasta wydzielone, 1 obwód autonomiczny oraz 4 okręgi autonomiczne.

Telefon: ...

Informacja Turystyczna w Rosji dostępna jest na telefon pod numerem infolinii. Warto skorzystać z usługi, jaką jest Rosja infolinia w celu uzyskania informacji dla podróżujących. Konsultanci telefoniczni mogą udzielać informacji na temat komunikacji w Rosji, atrakcji w okolicy dzwoniącego czy najbliższych miejsc noclegowych. Telefoniczna informacja turystyczna Rosja może okazać się również w przypadku problemów ze zdrowiem podczas wyjazdu. 

Ambasada RP w Rosji

Będąc w Rosji można uzyskać pomoc kontaktując się z Ambasadą Rzeczpospolitej w Moskwie. Kontakt z Ambasadą realizowany jest telefonicznie, ale także mailowo. Warto pamiętać, że połączenia na telefon obsługiwane są w godzinach 8:30-16:30.

Adres: ul. Klimaszkina 4, 123 557 Moskwa
Telefon: +7 495 231 1500
Faks: +7 495 231 1500
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 606