Infolinia prawna dla ofiar wojny na Ukrainie | Bezpłatna pomoc


Bezpłatna infolinia prawna dla ofiar wojny


Kategoria: usługi

Bezpłatna infolinia dla ofiar wojny na Ukrainie – telefoniczne wsparcie radców prawnych, adwokatów. Pro bono pomoc prawna pod numerem tel. +48 800 088 544.

Infolinia dla ofiar wojny na Ukrainie

Z inicjatywy Krajowej Izby Radców Prawnych oraz infolinii Centrum Koordynacji Pomocy Prawnej uruchomiona została infolinia telefoniczna. Telefon ma być realnym wsparciem prawnym dla ofiar wojny na Ukrainie. Warto wiedzieć, że infolinia dla ofiar wojny na Ukrainie jest bezpłatna a obsługujący połączenia wykonują swoją pracę pro bono. Jednym z kluczowych celów, które ma spełniać infolinia dla ofiar wojny jest łatwa dostępność, a także możliwość uzyskania fachowej porady prawnej.

Infolinia prawna: +48 800 088 544

Numer +48 800 088 544 jest obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00. Oczywiście połączenia kierowane na numer infolinii są bezpłatne.

Nieodpłatna pomoc prawna dla ofiar wojny

Infolinia prawna dla ofiar wojny na Ukrainie jest obsługiwana przez adwokatów, radców prawnych, adwokatów i prawników. Jak zapowiadają twórcy infolinii, numer będzie aktywny i obsługiwany, dopóki uchodźcy w Ukrainy będą potrzebowali pomocy prawnej.

Liczba wyświetleń: 236