Popek Kontakt | Dane kontaktowe, walki, koncerty, adres, telefon


Popek Kontakt


Kategoria: celebryci

Skontaktuj się z Paweł Ryszard Mikołajuw. Kontakt Popek dostępny na stronie infolinii. Numer telefonu i adres poczty internetowej Popek. Informacje o koncertach Popek 2022.

Kontakt Popek

Paweł Ryszard Mikołajuw, bo tak nazywa się Popek, jest artystą z Legnicy. Zaczynał on swoją karierę raperską w krakowskim zespole Firma. Jako członek Firmy był współzałożycielem marki odzieżowej „JP”. W 2007 opuścił Polskę i udał się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Wyjazd związany był z poszukiwaniem rapera przez organy ścigania. Popek ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem. Za muzykiem wydano następnie europejski nakaz aresztowania. Nakaz aresztowania prokuratura uchyliła w 2016, co pozwoliło Popkowi na powrót do Polski. Przestępstwo, za które wydano za nim europejski nakaz aresztowania, nie było pierwszym, którego artysta się dopuścił. W przeszłości Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności.

W 2015 wraz z producentem muzycznym Robertem M powołał zespół pod nazwą Gang Albanii, do którego dołączył następnie raper Borixon. Do formuły Gangu Albanii muzycy powrócili w 2016. 29 kwietnia ukazał się ich drugi album „Ciężki gnój”.

Kariera Sportowa

Artysta również występował w walkach w formule MMA. W 2008 rozpoczął starty w profesjonalnych zawodach MMA, występując pod pseudonimem Popek Rak. 3 grudnia 2016 miała miejsce walka pomiędzy Popkiem a Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim. 27 maja 2017 na KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie wygrał z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką, który odklepał po ciosach w 45 sekundzie walki. 23 grudnia 2017 stoczył walkę z Tomaszem Oświecińskim, z którym przegrał w drugiej rundzie. 22 czerwca 2020 w mediach społecznościowych poinformował o zakończeniu współpracy z KSW i nawiązaniu współpracy z Fame MMA. 5 września w walce wieczoru pokonał Stiflera poprzez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) w pierwszej rundzie. 6 marca 2021 miał zmierzyć się z innym raperem Patrykiem „Kizo” Wozińskim w walce wieczoru gali „Fame MMA 9: Let's Play!". Tydzień przed walką „Popek Monster" doznał kontuzji ręki, co wykluczyło jego pojedynek

Kontrowersje wokół Popka

Paweł Mikołajuw jest kontrowersyjną osobą. Ciało Popka w większości pokryte jest tatuażami. Duże kontrowersje w mediach wzbudziły akty skaryfikacji ciała jakim się poddał (zabieg polegający na nacinaniu skóry). Zabiegi te były w mediach określane jako „okaleczania”. Artysta ponownie zszokował opinię publiczną tatuując sobie gałki oczne (zmieniając ich kolor) oraz podwieszając się na hakach pod sufit (na potrzeby klipu do piosenki „Pain Be My Guest”).

Popek nie udostępnił do wglądu publicznego swojego prywatnego numeru telefonu ani adresu e-mail. Chcąc uzyskać kontakt Popek należy wysłać wiadomość na odpowiedni adres poczty internetowej.

Popek e-mail: [email protected]

Popek koncerty 2022

Popek obecnie ma zaplanowany jeden koncert na 2022 rok. Koncert odbędzie się podczas Shine Festival, który zaplanowany jest na dzień 05.03.2022 o godzinie 19.00.

Liczba wyświetleń: 3872