Pomagam.pl infolinia | Kontakt, adres, dane kontaktowe


Pomagam.pl infolinia


Kategoria: usługi

Internetowe zbiórki Pomagam.pl. Najpopularniejszy portal realizujący zbiórki funduszy na leczenie. Kontakt z Pomagam.pl, adres, dane kontaktowe.

Pomagam.pl kontakt

Pomagam.pl to najpopularniejszy portal do organizowania zbiórek pieniężnych w Polsce. Dzięki Pomagam.pl możesz w łatwy sposób zebrać pieniądze na pokrycie kosztów leczenia, zebrać pieniądze na realizacje projektów społecznych, kulturowych, a nawet biznesowych. Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacić w każdej chwili bezpośrednio na konto bankowo, czas oczekiwania na przelew to zwykle 1 dzień roboczy. Korzystanie z portalu pomagam.pl niesie za sobą wiele korzyści. Zakładanie i prowadzenie zbiórek pieniędzy jest całkowicie bezpłatne. Niepobierane są również opłaty serwisowe czy też dodatkowe należności za wpłaty czy wypłaty.

Z Pomagam.pl kontakt odbywa się poprzez e-mail oraz wypełnienie formularza internetowego. Wypełniając formularz, należy podać swój adres e-mail, podać temat oraz w treści opisać dokładnie swoje pytanie.

Siedziba Pomagam.pl znajduje się w Warszawie. Aktualny adres Pomagam.pl to ul. Flory 9 lok. 8, 00-586 Warszawa.

Pomagam.pl infolinia

Pomagam.pl infolinia jest niedostępna. Kontakt odbywa się jedynie za pomocą poczty elektronicznej e-mail, formularza internetowego lub udając się do siedziby Pomagam.pl w Warszawie.

Adres:  ul. Flory 9 lok. 8, 00-586 Warszawa

Liczba wyświetleń: 1592