Pogotowie energetyczne infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Pogotowie energetyczne infolinia


Kategoria: usługi

Bezpłatna infolinia Pogotowia Energetycznego. Uzyskaj numer kontaktowy całodobowej infolinii Pogotowia Energetycznego. Pomoc profesjonalistów w przypadku braku prądu.

Pogotowie energetyczne — telefon

Infolinia Pogotowia energetycznego jest dostępna pod numerem 991. Telefon Pogotowia Energetycznego działa poprawnie na terenie całej Polski. W przypadku nagłej awarii prądu warto sprawdzić bezpieczniki oraz uzyskać informacje na temat dostępności prądu w najbliższej okolicy.

Jeżeli dostawca energii elektrycznej nie poinformował o planowanych przerwach w dostawie prądu, a bezpieczniki nie zostały uszkodzone, warto zadzwonić na infolinię energetyczną. Wybierając numer 911, można uzyskać połączenie z konsultantem po wybraniu odpowiedniego numeru wewnętrznego. Często dzwoniąc na numer pogotowia można, usłyszeć automatyczny komunikat informujący o nagłych awariach prądu w okolicy dzwoniącego. Kontakt z infolinią umożliwia również uzyskanie przybliżonej godziny naprawy usterki.

Całodobowa infolinia elektryczna: 911

Kontakt pogotowie elektryczne

Infolinia służy nie tylko do uzyskiwania informacji o powodzie braku energii elektrycznej, ale także do zgłaszania niespodziewanych awarii. Pogotowie elektryczne może przyjechać na miejsce w przypadku poważnych awarii mogących spowodować bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia ludzkiego. Do takich przypadków można zaliczyć zerwanie linii elektrycznych czy transformatorów.

Warto pamiętać, że połączenie z infolinią pogotowia energetycznego jest bezpłatne, a kontakt możliwy jest telefonicznie przez cały rok 24h.

Liczba wyświetleń: 41