Infolinia po angielsku | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia po angielsku


Kategoria: inne

Infolinia dla osób mówiących po angielsku. Kontakt telefoniczny z konsultantem infolinii w języku angielskim. Tłumaczenie słowa infolinia na język angielski pomoc po angielsku.

Infolinia w języku angielskim — numer

Telefoniczna infolinia dla osób mówiących w języku angielskim jest dostępna pod numerem: 703 803 033. Dzwoniąc pod podany telefon, można skontaktować się z konsultantem telefonicznym mówiącym po angielsku na wysokim poziomie. Kontakt na infolinii może umożliwić dzwoniącym uzyskanie pomocy w języku angielskim. Obcokrajowcy odwiedzający Polskę mogą skorzystać z infolinii po angielsku w przypadku potrzeby uzyskania pomocy.

Telefon: 703 803 033

Infolinia po angielsku — tłumaczenie

Chcąc przetłumaczyć słowo infolinia na język angielski, dostępnych jest do wyboru kilka słówek znaczeniowych. Chcąc słowu infolinia mocne znaczenie, można skorzystać z tłumaczenia hotline. Słowo jest kojarzone z całodobową infolinią, przeznaczoną do rozwiązywania spraw kryzysowych. Jeżeli odbiorca powinien zrozumieć słowo infolinia jako połączenie z konsultantem telefonicznym w celu uzyskania pomocy, zaleca się skorzystanie z tłumaczenia help line lub call center

Liczba wyświetleń: 883