Pink MMA infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe, PPV


Pink MMA infolinia


Kategoria: sport

Ceny biletów Pink MMA PPV. Dane kontaktowe Biura Obsługi Kliena Pink MMA. Bezpośredni kontakt Pink MMA, infolinia Pink MMA dla oglądających.

Pink MMA kontakt

Co to Pink MMA? Nowa federacja gal freak fight – Pink MMA. Czym się wyróżnia na rynku? Jak mówią pomysłodawcy Pink MMA ma na celu łączyć ze sobą osoby z grona LGBT+ ale także osoby wspierające społeczność. Pierwsza gala Pink MMA ma odbyć się 3 czerwca 2022 roku. Debiutować na niej będzie wiele polskich influenserów szczególnie z platformy TikTok

Obecnie federacja Pink MMA kontakt ze swoimi widzami prowadzi na kilka sposobów. Skontaktowanie się z Obsługą Klienta skoncentrowane jest na elektronicznych formach obsługi. Poza infolinią Pink MMA kontakt możliwy jest poprzez formularz kontaktowy. Aby przesłać zapytanie lub zgłoszenie online należy wypełnić dane kontaktowe nadawcy. Dodatkowo jeżeli problem tyczy się zakupu można w formularzu kontaktowym zamieścić dane dotyczące karty i transakcji.

Pink MMA kontakt poprzez formularz umożliwia całodobowo, jednak odpowiedź przesyłana jest w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Pink MMA.

Infolinia Pink MMA

Warto wiedzieć, że Pink MMA infolinia w formie telefonicznej nie jest aktualnie dostępna. Nie zmienia to faktu, iż infolinia Pink MMA działa w innej odsłonie. Federacja Pink MMA infolinie prowadzi w formie mailowej. Osoby zainteresowane mogą zrealizować kontakt wykorzystując poniższy adres poczty elektronicznej Pink MMA. Dodatkową formą w jakiej występuje infolinia Pink MMA to czat online, podobny do formularza, znajduje się na stronie zakupu biletów.

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 309