Philips infolinia | Adres, numer, informacje, telefon, kontakt


Philips infolinia


Kategoria: producenci

Numery telefonów na infolinię Philips są dostępne w wyszukiwarce numerów. Konsultant infolinii Philips pomoże wybrać odpowiedni produkt. Infolinia Philips 24h.

Kontakt telefoniczny z infolinią Philips jest dostępny dzięki BOK Philips. Wyszukiwarka numerów online posiada każdy numer do Philips. Łącząc się z telefonem Philips, uzyskanie wsparcia technicznego jest o wiele łatwiejsze. 

Infolinia Philips

 

Zamówienia oraz wsparcie dla sklepu online

Telefon: +48 22 203 03 34 lub chat online


*
połączenia z tel. komórkowych zgodnie z taryfą operatora, infolinia czynna od pon.-pt. w godz. 8:00-18:00

Infolinia Philips udziela informacji w razie wystąpienia awarii w postaci problemu z płatnością. Infolinia Philips posiada dane o możliwości złożenia reklamacji lub sprawdzenie statusu zamówienia.

 

Liczba wyświetleń: 28350


Profesjonalna infolinia PHILIPS

Każdy numer do Philips znajduje się na stronie z katalogiem infolinii. Zapewniając stały dostęp do wspierania użytkowników, infolinia Philips uruchomiła specjalne biuro obsługi klienta Philips. Kontakt z infolinią Philips można zastosować przy użyciu dostępnego numeru do Philipsa lub wybrać drogę skrzynki e-mail Philips i napisać wiadomość. Podczas kontaktu z infolinią Philips łatwo jest zdobyć dane na temat robienia zakupów. Kontakt do Philips jest łatwy również dzięki mobilnej aplikacji dostępnym na infolinia info. Biuro Obsługi Klienta ułatwiła dostęp do najnowszych produktów marki Philips. Kontaktowanie się infolinią Philips, zdecydowanie poprawia dostęp do zamawianego sprzętu.