IQOS infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe, adres


IQOS infolinia


Kategoria: producenci

Infolinia IQOS telefon. Godziny działania IQOS infolinia. IQOS kontakt online, mail. Obsługa Klienta IQOS telefon – numery infolinii IQOS.

IQOS kontakt

Firma IQOS oferuje różne opcje kontaktu. Można skorzystać z kontaktu telefonicznego lub online. Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta IQOS online, dostępnych jest kilka możliwości. Po pierwsze, IQOS kontakt umożliwia z wykorzystaniem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza odpowiedź jest przesyłana w przeciągu 24 godzin. Kontakt z IQOS jest również możliwy przez pocztę e-mail. Wybierając ten kanał kontaktowy, również można liczyć na szybką odpowiedź ze strony BOK IQOS. Niezależnie od wybranej opcji, IQOS kontakt realizuje wyjątkowo sprawnie.

Warto wspomnieć, że firma IQOS kontakt oferuje również przez swoje kanały społecznościowe. Ta opcja jest szczególnie wygodna dla osób młodych, preferujących luźniejszy sposób komunikacji. Wiadomości można przesyłać na profil społecznościowy IQOS w aplikacji Messenger.

IQOS infolinia

Oczywiście dla wielu osób kontakt online IQOS nie jest wystarczający. Z tego względu udostępniono również telefon IQOS. Udostępniona przez IQOS infolinia cieszy się popularnością wśród klientów marki, ze względu na długie godziny działania, a także możliwość uzyskania pomocy niemal natychmiastowo.

Infolinia IQOS działa pod numerem 801 801 501 oraz 22 455 14 04. Konsultanci na infolinii pracują od poniedziałku do niedzieli między 8:00 a 22:00. W święta infolinia IQOS pracuje od 10:00 do 17:00. Połączenie z infolinią IQOS jest płatne zgodnie z taryfą operatora. IQOS Infolinia przeznaczona jest dla osób posiadających sprzęt oraz dla zainteresowanych testem produktów IQOS przez 14 dni za darmo.

Telefon IQOS: 801 801 501 oraz 22 455 14 04

IQOS infolinia jest również realizowana poprzez formularz kontaktowy. Pomoc zostaje udzielona w ciągu 24h. Pomoc dla użytkowników urządzeń IQOS możliwa po skontaktowaniu się z Działem Obsługi Klienta IQOS. Kontakt z IQOS można również uzyskać, korzystając z czatu w aplikacji Messenger.

Liczba wyświetleń: 13939