Lidlomix infolinia | Telefon, kontakt, pomoc techniczna, numer


Lidlomix infolinia


Kategoria: producenci

Skontaktuj się z pomocą techniczną Lidlomix. Serwis Monsieur Cuisine – Lidlomix infolinia. Reklamacja Lidlomix jak złożyć. Kontakt z serwisem Lidlomix przez telefon.

Lidlomix kontakt

Lidlomix to wielofunkcyjny robot kuchenny którego zadaniem jest ułatwienie, a także znaczne przyśpieszenie procesu gotowania. Dodatkowo Lidlomix jest dużym ułatwieniem dla użytkowników bez doświadczenia w kuchni. W sprzęt wbudowane są przepisy które krok po kroku wyświetlane są na dotykowym ekranie. Lidlomix łączy w sobie kilka maszyn kuchennych, potrafi wyciskać, szatkować, kroić, gotować, blendować, a także ważyć.

Aby skontaktować się z producentem sprzętu Lidlomix, warto znać potrzebne dane kontaktowe. Mało znaną informacją na temat Lidlomix jest jego producent. Niewiele osób wie, że za produkcje sprzętu odpowiada Monsieur Cuisine Lidl nie odpowiada za wady sprzętu.

Chcąc uzyskać kontakt w sprawie sprzętu jakim jest Lidlomix Lidl może udostępnić dane kontaktowe gwaranta. Nie jest to jednak obowiązek sklepu. Jeżeli chodzi o kontakt Lidlomix możliwy jest poprzez producenta Monsieur Cuisine. W sprawie Lidlomix kontakt prowadzony jest poprzez formularz kontaktowy. Producent obsługuje również połączenia telefoniczne pod numerem 800 012 071. 

Telefon: 800 012 071

Połączenia pod numerem Lidlomix serwis, obsługiwane są w wybranych godzinach. Zaleca się uzyskać informacje dotyczące godzin dostępności infolinii Lidlomix przed wybraniem numeru kontaktowego.

Reklamacje Lidlomix

W przypadku zakupu robota Lidlomix mogą zdarzyć się wady produkcyjne. W takim przypadku koniecznie należy złożyć reklamacje do producenta. Jak złożyć reklamacje Lidlomix? Po odwiedzeniu strony producenta należy skorzystać z zakładki formularz kontaktowy. Strona internetowa na która jest przeniesiony użytkownik pozwala wybrać język, a także jedną z trzech opcji – dostępna referencja, nowa reklamacja, porady dotyczące produktów. Reklamacje Lidlomix dostępne po wyborze drugiej opcji. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza, wymagane są między innymi pola dotyczące identyfikacji serii produktu, numer IAN, a także opis problemu. Dodatkowo, aby złożyć reklamacje robota Lidlomix, należy uzupełnić dane kontaktowe, a także zaakceptować potrzebne zgody.

Kolejne kroki reklamacji sprzętu są zależne od wady w niektórych przypadkach robot wymieniany jest na nowy, w innych realizowany jest serwis techniczny.

Liczba wyświetleń: 18126