Peja Kontakt | Adres, numer, dane kontaktowe, telefon, koncerty


Peja kontakt


Kategoria: celebryci

Dane kontaktowe Ryszard Waldemar Andrzejewski. Kontakt Peja drogą telefoniczną lub mailową. Informacje o koncertach Peja w 2022 roku. Skontaktuj się z menadżerem Peja.

Kontakt Peja

Ryszard Waldemar Andrzejewski, bo tak właśnie nazywa się Peja, jest raperem pochodzącym z Poznania. W 1993 wraz z Marcinem „Icemanem” Maćkowiakiem, znanym wówczas jako DJ Def, założył grupę muzyczną Slums Attack. Współpracował ponadto z wykonawcami, takimi jak Sweet Noise, Onyx, Ice-T, Jeru the Damaja, Masta Ace, AZ, Young Multi i Young Igi, a także wieloma innymi raperami z polskiej sceny muzycznej. Założyciel wytwórni płytowej RPS Enterteyment. W latach 2011–2015 współwłaściciel marki odzieżowej Terrorym. W 2011 został sklasyfikowany na 1. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Publikacje na temat jego twórczości ukazały się m.in. w czasopismach „The New York Times” i „The Source”. W 2014 został nagrodzony statuetką Złotej Felgi za całokształt twórczości w polskim hip-hopie.

Peja znany jest m.in. ze słynnego na całą Polskę konfliktu z innym raperem Jackiem "Tede" Granieckim. Raperzy nagrali o sobie kilka obraźliwych piosenek, a najsłynniejsza piosenka nagrana przez Peję na Tedego ma na samym YouTube prawie 2,6 MLN wyświetleń, co jest dość sporym wynikiem.

Peja dane kontaktowe

Dane kontaktowe Ryszarda Waldemara Andrzejewskiego nie są podane do wglądu publicznego. Istnieje inna możliwość skontaktowania się z artystą.

Kontakt Peja możliwy jest poprzez managera artysty. Dane kontaktowe managera Peja:

maganer Peja telefon: +48 506 038 089
manager Peja e-mail: [email protected]

Peja koncerty 2022 

Peja obecnie ma zapowiedziany koncert w Poznaniu, który odbędzie się dnia 11.02.2022 w klubie muzycznym B17 o godzinie 20.00

Liczba wyświetleń: 1517