Nasz nowy dom infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Nasz nowy dom infolinia


Kategoria: inne

Uzyskaj kontakt Nasz nowy dom. Dane kontaktowe dostępne na stronie infolinii. Kontakt Nasz nowy dom dostępny poprzez formularz bądź pocztę elektroniczną.

Kontakt Nasz nowy dom

Nasz nowy dom to program telewizyjny, dzięki któremu wiele rodzin uzyskało pomoc. Nasz nowy dom pomaga potrzebującym rodzinom wyremontować mieszkanie gdy warunki życia są ciężkie, a brakuje funduszy na remont. Aby zgłosić się do programu, należy skontaktować się z Nasz Nowy Dom. Kontakt Nasz nowy dom jest możliwy poprzez formularz zgłoszeniowy bądź też wysłać wiadomość na pocztę elektroniczną. Adres e-mail, na który należy wysyłać zgłoszenia, bądź też pytania lub zażalenia na temat programu to [email protected] lub [email protected]. Wybierając kontakt Nasz Nowy Dom poprzez formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony programu formularz zgłoszeniowy oraz regulamin, a następnie wypełnić. Wypełniony formularz należy wraz z podpisanym regulaminem wysłać listownie na adres programu.
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Adres Nasz nowy dom do korespondencji listownej:

Constantin Entertainment Polska
ul. Biedronki 55,
02-959 Warszawa
Z dopiskiem: Nasz Nowy Dom

Infolinia Nasz nowy dom

Kontakt Nasz nowy dom jest dostępny dzięki działającej infolinii. Aby skontaktować się z infolinia Nasz nowy dom, należy wysłać wiadomość e-mail na jeden z dwóch adresów e-mail. Infolinia Nasz nowy dom dostępna jest wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną. Infolinia Nasz nowy dom nie posiada działającej infolinii telefonicznej, więc chcąc skontaktować się z infolinia Nasz nowy dom należy wysłać wiadomość na pocztę elektroniczną.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Aktualnie numer do Nasz Nowy Dom nie est obsługiwany, zgłoszenia do programu przyjmowane są jedynie w wersji mailowej. Ze względu na to, iż telefon Nasz Nowy Dom nie jest dostępny, wiele osób zainteresowanych próbuje skontaktować się bezpośrednio z prowadzącą wyszukując numer telefonu do Katarzyny Dowbor.

Liczba wyświetleń: 9676