Miles & More infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Miles & More infolinia


Kategoria: usługi

Infolinia kontaktowa programu Miles&More. Uzyskaj kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Miles&More. Infolinia dla Miles&More dla uczestników programu lojalnościowego.

Miles & More kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Miles & More, należy skorzystać z telefonicznej lub mailowej infolinii. Program premiowy Miles & More skierowany jest do osób często korzystających z przelotów samolotem. Subskrybenci systemu Miles&More za każdy przelot samolotem zbierają mile na swoje konto. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu zebrane mile można wymieniać na nagrody. Warto zarejestrować się w programie Miles & More, dla zainteresowanych posiadających dodatkowe pytania uruchomiono infolinię kontaktową. 

Wszystkie pytania można przesyłać do konsultantów BOK Miles & More poprzez formularz kontaktowy. Jest to jedna z form infolinii. Kontakt z konsultantem poprzez formularz to wygodny sposób na uzyskanie odpowiedzi na pytania.

Infolinia Miles & More

Biuro Obsługi Klienta Miles & More obsługuje infolinię telefoniczną pod numerem +48 22 5 777 222. Linia jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

Telefon: +48 22 5 777 222

Liczba wyświetleń: 6941