Lexy telefon | Kontakt, adres, telefon, e-mail, dane kontaktowe


Lexy telefon


Kategoria: celebryci

Lexy numer telefonu, Lexy Chaplin kontakt na infolinii. Uzyskaj aktualny numer telefonu Lexy. Adres, e-mail, dane kontaktowe, telefon Lexy dostępne na stronie.

Lexy kontakt

Lexy Chaplin — polska influencerka ur. 8 lipca 1999 roku. Mama Lexy jest Polką, a ojciec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Swoją popularność zyskała, biorąc udział w pierwszej edycji Team X prowadzonej przez Stuarta Burtona. Na co dzień można ją zobaczyć na portalu Instagram, gdzie załącza swoje zdjęcia.

Lexy numer telefonu

Jaki jest numer do Lexy Chaplin? - to pytanie często zadaje sobie wiele osób. Numer do Lexy nie jest dostępny dla widzów. Jedynym sposobem na kontakt telefoniczny z influencerką jest połączenie z infolinią Lexy sklep pod numerem +48 664 995 456. Z Lexy shop można również skontaktować się mailowo na adres [email protected]. 

Numer telefonu do Lexy sklep: +48 664 995 45

Lexy infolinia

Lexy Chaplin nie posiada infolinii dla widzów. Kontakt z influencerką jest możliwy drogą mailową na adres: [email protected]. Aby uzyskać odpowiedź od Lexy, można napisać komentarz na jednym z jej social mediów, aczkolwiek odpowiedź nie jest gwarantowana.

Lexy Chaplin e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 3228