Kontakt do Kruszwila | szczegółowe informacje kontaktowe Lorda Kruszwila


Kontakt do Kruszwila


Kategoria: inne

Aktualne informacje, adres Kruszwila, telefon. Zdobądź szczegółowe dane Kruszwila adres, wiek, dane kontaktowe Kruszwila.

Lord Kruszwil kontakt:

Youtuber znany pod pseudonimem Lorda Kruszwila, kontrowersyjny patoinfluenser właściwie nazywa się Marek Kruszel. Nastolatek urodził się 23 marca 2001 roku. Infuenser pochodzi ze Szczecina i tam też swoje materiały. Jego kanał na platformie YouTube rośnie. Obecnie wynik, jaki osiągnął to 1,14 miliona widzów. 

Przeszłość Kruszwila:

Podczas początkowej współpracy Kruszwila z Kamerzystą, platforma YouTube zaczęła nakładać obostrzenia na jego kanał ze względu na treści na nim publikowane. Marek otrzymał nawet zakaz publikowania filmów przez 3 miesiące. Został również wtedy poinformowany, że następne ostrzeżenie będzie skutkowało zablokowaniem całkowicie jego twórczości na platformie. Chłopak sam zdecydował się usunąć kanał i założyć nowy nie współpracując już z Kamerzystą.

Ile zarabia Kruszwil?

W swoich filmach marek pokazuje widowni produkty luksusowe także drogie samochody. Po częstych pytaniach od widzów postanowił odpowiedzieć i jak sam twierdzi, na YouTube zarabia "śmieszne pieniądze". Wiadomo, że marek prowadzi też sklep odzieżowy, a także zarabia na postach sponsorowanych. O przychodach z tych źródeł nie wypowiedział się.

Liczba wyświetleń: 694