Kontakt do Kruszwila | szczegółowe informacje kontaktowe Lorda Kruszwila


Kontakt do Kruszwila


Kategoria: celebryci

Aktualne informacje, adres Kruszwila, telefon. Zdobądź szczegółowe dane Kruszwila adres, wiek, dane kontaktowe Kruszwila.

Lord Kruszwil kontakt

Youtuber znany pod pseudonimem Lorda Kruszwila, kontrowersyjny patoinfluenser właściwie nazywa się Marek Kruszel. Nastolatek urodził się 23 marca 2001 roku. Infuenser pochodzi ze Szczecina i tam też swoje materiały. Jego kanał na platformie YouTube rośnie. Obecnie wynik, jaki osiągnął to 1,14 miliona widzów. 

Numer do Kruszwila: ...

Przeszłość Kruszwila

Podczas początkowej współpracy Kruszwila z Kamerzystą, platforma YouTube zaczęła nakładać obostrzenia na jego kanał ze względu na treści na nim publikowane. Marek otrzymał nawet zakaz publikowania filmów przez 3 miesiące. Został również wtedy poinformowany, że następne ostrzeżenie będzie skutkowało zablokowaniem całkowicie jego twórczości na platformie. Chłopak sam zdecydował się usunąć kanał i założyć nowy nie współpracując już z Kamerzystą.

Ile zarabia Kruszwil?

W swoich filmach marek pokazuje widowni produkty luksusowe także drogie samochody. Po częstych pytaniach od widzów postanowił odpowiedzieć i jak sam twierdzi, na YouTube zarabia "śmieszne pieniądze". Wiadomo, że marek prowadzi też sklep odzieżowy, a także zarabia na postach sponsorowanych. O przychodach z tych źródeł nie wypowiedział się.

Liczba wyświetleń: 4102