Infolinia Krajowa Covid | Kontakt z Inspekcją Sanitarną, telefon, numer


Infolinia Krajowa Covid


Kategoria: medycyna

Całodobowa infolinia Covid pozwala na szybki kontakt w sprawie kwarantanny. Telefoniczna infolinia Covid dla obywateli dostępna jest pod numerem +48 22 25 00 115.

Infolinia Covid telefon

Infolinia Krajowa w sprawie koronawirusa pozwala na szybki i łatwy kontakt z Inspekcją Sanitarną. Dzwoniąc na krajową infolinie Covid, można uzyskać informacje dotyczące aktualnych obostrzeń i kwarantanny. Główny Inspektorat Sanitarny przypomina o konieczności wybrania odpowiednich numerów wewnętrznych. Informacje w sprawie kwarantanny na infolinii Covid są dostępne po wybraniu numerów wew. 1, następnie 2.  

Informacja telefoniczna COVID: +48 22 25 00 115

Telefoniczna Infolinia Krajowa Covid działa całodobowo dzięki pracy konsultantów telefonicznych. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości skontaktowania się z Narodowym Funduszem Zdrowia w sprawie Covid. 

Covid NFZ infolinia: 800 190 590

Kontakt pod podanymi wcześniej numerami jest możliwy przez całą dobę. Osoby wybierające numer krajowej infolinii Covid mogą porozmawiać z przedstawicielem telefonicznym na temat postępowania w przypadku zarażenia się Covid-19, ale także na tematy związane z izolacją i obostrzeniami.

Liczba wyświetleń: 548