Kononowicz infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


Kononowicz kontakt


Kategoria: celebryci

Aktualny numer do Kononowicza pod adresem infolinii. Kononowicz adres, telefon, e-mail, aktualne dane kontaktowe na stronie internetowej infolinii.

Kto to Kononowicz?

Krzysztof Kononowicz to białostocki działacz polityczny, aktywista lokalny i przede wszystkim youtuber publikujący vlogi na kanale Mleczny Człowiek — Krzysztof Kononowicz. Zdobył popularność swoim wypowiedzeniem w studiu wyborczym TV Jard, które było wiele razy cytowane przez młodzież i stało się swego rodzaju memem.

Kononowicz telefon

Wielu widzów chcąc porozmawiać, poszukuje aktualny numer do Kononowicza. Białostocki youtuber ze względu na swoją popularność nie udostępnia swojego numeru telefonu. 

Kononowicz adres

Wpisując w wyszukiwarce Kononowicz adres, można zauważyć wiele tematów nawiązujących do "nawiedzonego domu", znajdującego się na ulicy Szkolnej 17. Jest to adres, z którego pojawiają się materiały z przygód Krzysztofa Kononowicza oraz Majora Suchodolskiego. Wielu widzów wysyłając paczki pod ten adres, niestety nie zawsze otrzymywali informację, że to Kononowicz ją odebrał. 

Kononowicz numer

Mimo paru sytuacji, w których widzowie dodzwonili się i mieli okazję wymienić parę słów z Krzysztofem, numer do Kononowicza pozostaje nieznany.

Liczba wyświetleń: 3624