Karta Dużej Rodziny infolinia | Telefon, kontakt, numer, dane kontaktowe, adres


Karta Dużej Rodziny infolinia


Kategoria: usługi

Karta Dużej Rodziny pozwala na zniżki dla rodzin 3+. Infolinia kontaktowa KDR. Informacje dotyczące Karty Dużej Rodziny, gwarantowanych zniżek dostępne na infolinii KDR.

Dla kogo Karta Dużej Rodziny?

O kartę dużej rodziny mogą starać się rodziny z minimum trójką dzieci. Kartę można uzyskać niezależnie od dochodów na jednego członka rodziny. KDR jest przyznawana dla dzieci do 18 roku życia, osobom do 25 roku życia uczących lub studiujących. W przypadku orzeczenia o niepełnosprawności karę przyznaje się bez ograniczeń wiekowych. Warto pamiętać, że wnioski o kartę mogą składać również rodzice zastępczy czy opiekunowie prawni. Jeżeli sąd pozbawił rodzica praw rodzicielskich, Karta Dużej Rodziny nie zostanie przyznana.

Karta Dużej Rodziny kontakt

Informacje dotyczące Karty Dużej Rodziny można uzyskać, korzystając z podanych form kontaktu. Zapytania w tej sprawie najlepiej skierować do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Telefon: +48 222 500 108
E-mail: ...

Bezpośrednia infolinia Karty Dużej Rodziny nie została udostępniona publicznie. Warto jednak pamiętać, że Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej jako pomysłodawca projektu może udzielić potrzebnych informacji. Dodatkowo zapytania na temat KDR obsługuje odpowiedni dla petenta urząd gminy. 

Karta Dużej Rodziny zniżki

Listę partnerów, którzy respektują kartę dużej rodziny, znajduje się na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Karta Dużej Rodziny upoważnia do zniżek nie tylko na zakupy spożywcze, ale również na usługi (np. medyczne, fryzjerskie), wydarzenia kulturalne czy rekreacje na wakacjach.

Liczba wyświetleń: 5642