Kantar infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Kantar infolinia


Kategoria: usługi

Skontaktuj się z obsługą klienta Kantar Polska. Telefoniczna infolinia Kantar w języku polskim. Kantar kontakt dla klientów, telefon Kantar, poczta elektroniczna.

Kantar kontakt

Kantar Polska co to jest? Kantar Polska jest oddziałem ogólnopolskiej spółki marketingowej, będącej liderem w swojej branży na całym świecie. Kantar Polska działa w zakresie badania rynku, analizy danych i badaniem opinii publicznej.

Aby skontaktować się z Kantar, można skorzystać z danych kontaktowych zarówno oddziału polskiego jak i głównej siedziby. Aktualnie Kantar kontakt prowadzi telefonicznie. Klient może dowolnie wybrać sposób kontaktu z Kantar. Kantar Polska swoją siedzibę stacjonarną posiada w Warszawie na Placu Konesera 9.

Adres: ul. Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa

Kantar Polska S. A. kontakt umożliwia jedynie w godzinach pracy. Przed wykonaniem połączenia telefonicznego na numer Kantar, zaleca się uprzednio upewnić, w jakim harmonogramie działa infolinia.

Kantar telefon

Dodatkowym sposobem na uzyskania wsparcia jest kontakt telefoniczny. Kantar infolinia jest usługą, którą dostępna jest w wielu krajach, również w Polsce. Dzwoniąc pod numer 22 545 20 00, można uzyskać wsparcie ze strony Kantar Polska. Połączenie jest realizowane przez Polską centrale.

Kantar numer telefonu to: 22 545 20 00

Dodatkowo infolinia Kantar, jest realizowana również pod ogólnopolskim numerem kontaktowy. Należy pamiętać, iż połączenia pod numerem +44 (0) 20 7656 5700 są obsługiwane jedynie w języku angielskim.

Kantar infolinia: +44 (0) 20 7656 5700

Liczba wyświetleń: 453