JPK infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


JPK infolinia


Kategoria: urzędy

Pomoc techniczna związana z plikiem JPK dostępna jest na infolinii. JPK infolinia techniczna. Kontakt z konsultantem infolinii JPK dostępny pod numerem 22 330 03 30

JPK kontakt

JPK to Jednolity Plik Kontrolny, generowany przez system informatyczny. W pliku znajdują się wszystkie informacje na temat przeprowadzanych operacji gospodarczych. Plik JPK może być generowany poprzez bezpłatne narzędzie e-mikrofirma. Chcąc uzyskać pomoc związaną z e-mikrofirma można skorzystać z infolinii.

Kontakt w sprawie pliku JPK jest dostępny poprzez e-mikrofirma.

Infolinia JPK — pomoc techniczna

Pomoc techniczną związaną z generacja JPK można uzyskać telefonicznie oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Krajowa Informacja Skarbowa infolinia działa od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy w zależności od urządzenia i lokalizacji dzwoniącego. Telefon 801 055 055 (telefony stacjonarne), 22 330 03 30 (telefony komórkowe), +48 22 330 03 30 (połączenia zza granicy). Konsultanci KIS udzielają pomocy związanej z plikiem JPK.

Infolinia JPK jest również realizowana mailowo. Ministerstwo Finansów udziela pomocy technicznej JPK. Problemy techniczne z generacją lub przesłaniem pliku JPK mogą się zdarzyć. W takim  przypadku warto skontaktować się z infolinią JPK realizowaną mailowo przez MF.

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 2037