E-mikrofirma infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


E-mikrofirma infolinia


Kategoria: urzędy

Wszelkie pytania związane z działaniem e-mikrofirma można uzyskać na infolinii telefonicznej. Zyskaj pomoc techniczną konsultantów na infolinii e-mikrofirma.

E-mikrofirma kontakt

E-mikrofirma to rządowa aplikacja, została stworzona z myślą o osobach fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W aplikacji generowany jest plik JPK. Następnie wygenerowane dane przesyłane są do Ministerstwa Finansów.

Chcąc skontaktować się z Obsługą Klienta aplikacji e-mikrofirma należy skorzystać z infolinii telefonicznej. Istnieje również możliwość uzyskania pomocy, wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected]

Infolinia E-mikrofirma

Wszelkie pytania dotyczące e-mikrofirma mogą być kierowane na infolinię telefoniczną. Warto skorzystać z pomocy konsultantów telefonicznych na infolinii. Pomoc jest realizowana dzięki KIS. Infolinia E-mikrofirma działa pod trzema numerami kontaktowymi. Dla interesantów dzwoniących z telefonu komórkowego lub zza granicy przeznaczono numer 22 330 03 30, osoby dzwoniące z telefonów stacjonarnych powinni wybrać numer 801 055 055.

Infolinia: +48 22 330 03 30 oraz 801 055 055

Liczba wyświetleń: 734