Joe Biden infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Joe Biden infolinia


Kategoria: celebryci

Uzyskaj aktualny numer telefonu Joe Bidena. Aktualny kontakt Joe Biden, adres korespondencyjny. Joe Biden telefon kontaktowy prezydenta USA.

Joe Biden kontakt

Joe Biden to prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, objął stanowisko po Donaldzie Trumpie w 2021 roku. Istnieje możliwość, aby Joe Biden został wybrany na kolejną kadencję pełnienia funkcji prezydenta USA. 

Mimo że polityk nie udostępnia swojego numeru telefonu, Joe Biden kontakt z obywatelami USA za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość lub zapytanie do Joe Bidena można wysłać za pomocą formularza kontaktowego. Aby móc się z nim skontaktować, Joe Biden wymaga podania danych kontaktowych nadawcy.

Joe Biden telefon

Wielu fanów Joe Bidena poszukuje aktualnych danych kontaktowych polityka. Warto wiedzieć, że kontakt telefoniczny Biden z Białego Domu może obsługiwać w czasie swojej prezydentury. Wynika to z faktu, że numer do Białego Domu jest udostępniony obywatelom na stronie internetowej tej instytucji. Jeżeli chodzi o prywatny telefon Joe Bidena nie jest udostępniany publicznie.

Oczywiście Joe Biden telefon prywatny udostępnia wybranym osobom. Warto jednak skontaktować się telefonicznie z Białym Domem. Podczas trwania prezydentury Bidena istnieje szansa na skontaktowanie się z przedstawicielem. 

Telefon do Joe Biden:
Comments: 202 456 1111
Switchboard: 202 456 1414

Joe Biden kontakt telefoniczny – należy wiedzieć, że połączenia nie są obsługiwane bezpośrednio przez prezydenta. Wiadomość lub zapytanie może zostać przekazana do Joe Bidena lub skierowana do jego podwładnych.

Liczba wyświetleń: 958