Jeff Bezos kontakt | Adres pocztowy, telefon, numer, e-mail


Jeff Bezos kontakt


Kategoria: celebryci

Kontakt do Jeffa Bezos'a – uzyskaj aktualne dane kontaktowe założyciela Amazon. Jeff Bezos kontakt bezpośredni do przedsiębiorcy, telefon, e-mail.

Jeff Bezos kontakt

Jeff Bezos jest założycielem i dyrektorem generalnym (CEO) Amazon. Chcąc skontaktować się z nim, najbardziej bezpośrednim sposobem jest wysłanie e-maila. Istnieje też możliwość na skontaktowanie się z nim przez Twittera. 

Warto wiedzieć kontakt z Jeff Bezos poprzez Twitter nie daje żadnej gwarancji na uzyskanie odpowiedzi. Bezos może udzielić odpowiedzi lub skontaktować się prywatnie, najlepszym sposobem na to, by zwiększyć szanse na uzyskanie odpowiedzi od Jeffa Bezosa, warto oznaczyć jego profil. 

Jeff Bezos kontakt e-mail

Jeff Bezos kontakt obsługuje również mailowo. Poczta elektroniczna pozwala na udzielenie dużo bardziej rozbudowanej odpowiedzi niż jest to możliwe na Twitterze. Warto pamiętać, że na skrzynkę mailową Jeffa Bezosa trafia wiele wiadomości, z tego powodu zaleca się wysyłać nie nadmiernie rozbudowane wiadomości chcąc uzyskać kontakt z Jeff Bezos

E-mail: [email protected] lub [email protected]

Jeff Bezos telefon

Numer telefonu Jeffa Bezosa nie został udostępniony publicznie. Mimo to zachęca się do skorzystania z numeru kontaktowego zarządu Amazon, którego członkiem jest Jeff Bezos. Jeff Bezos telefon, a także inne prywatne dane kontaktowe zachowuje dla siebie i nie udostępnia do wglądu dla szerszej publiki.

Telefon: 1-888-280-4331 lub 1-206-266-1000

Liczba wyświetleń: 853