Infolinia Hype MMA | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia Hype MMA


Kategoria: sport

Aktualne dane kontaktowe federacji Hype MMA. Numer Hype MMA dostępny na stronie infolinii. Data kolejnej gali Hype MMA, karty walk, lokalizacja oraz daty konferencji.

Hype MMA

Federacja stworzona dla mniej znanych twórców. Zaprezentowanie się w oktagonie jest ogromną szansą dla uczestników, aby pokazać się szerszej publiczności. Główną wygraną w finale jest kontrakt z federacja FAME MMA.

Jak działa Hype MMA?

Hype MMA działa w formule sezonowej. W jednym sezonie wypada 6 gal, w każdej planowane jest 6 walk. W ostatniej 6 gali, finałowej. Po każdym z 5 wydarzeń wstępnych w federacji znajduje się 30 zwycięzców. Spośród osób, które wygrały walki wybieranych, jest 8 najciekawszych osobowości. Końcowo wybrani zwycięzcy biorą udział w finałowej walce sezonu. Z osób przegranych widzowie wybierają dwóch ulubionych użytkowników, którzy stoczą walkę o kontrakt z federacją Fame MMA.

Kiedy Hype MMA 2?

Oficjalna data walki nie została ogłoszona. Wiernym fanom federacji Hype MMA pozostaje czekać na ogłoszenie terminu gali oraz zawodników.

Jak zgłosić się do walki na Hype MMA?

Aby wziąć udział w walce na Hype MMA, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie. W arkuszu należy uzupełnić dane kontaktowe jak imie, nazwisko, mail, ale również dane dotyczące wyglądu np. waga, wzrost itp. Organizatorzy wymagają  także informacji dotyczącej doświadczenia w temacie walk.

Liczba wyświetleń: 1393