Houzz infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Houzz infolinia


Kategoria: usługi

Bezpośredni kontakt Houzz, uzyskaj wsparcie Biura Obsługi Klienta Houzz. Telefoniczna infolinia Houzz, sprawdź dostępność usługi. Houzz telefon kontaktowy dla użytkowników.

Houzz kontakt

Houzz jest stroną internetową, która zarejestrowanym użytkownikom udostępnia oprogramowanie projektowania wnętrz. Witryna stanowi źródło inspiracji dla osób interesujących się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz.

Jak skontaktować się z Houzz? Głównym sposobem uzyskania wsparcia klienta Houzz jest skorzystanie z przygotowanego formularza. Houzz kontakt prowadzi wykorzystując głównie ten kanał. Przesłanie zapytania do Biura Obsługi Klienta jest nieskomplikowane, wymagane jest podanie kraju pochodzenia, a także typ zapytania.

Po wybraniu odpowiedzi, użytkownikowi zostają przedstawione szybsze sposoby uzyskania wsparcia. Aktualnie Houzz kontakt realizuje w czasie od jednego do trzech dni roboczych. W takim czasie konsultanci BOK przesyłają odpowiedź. Osoba poszukująca wsparcia Houzz może skorzystać z formularza kontaktowego, lub dostępnych obok niego odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wybranego uprzednio tematu. 

Infolinia Houzz

Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny z Houzz, należy wiedzieć, że nie jest on obecnie realizowany. Mimo iż telefoniczna infolinia Houzz nie działa, połączenia telefoniczne są dostępne dla użytkowników Houzz Pro. Konieczne jest, aby wspomnieć, iż telefon Houzz obsługiwany jest w języku angielskim. Dodatkowo połączenia kierowane są do USA. Oznacza to, iż podczas wybierania telefonu kontaktowego Houzz, należy wziąć pod uwagę obowiązujące strefy czasowe.

Houzz telefon: (888) 827-5017 

Liczba wyświetleń: 425