Infolinia home.pl | Numer, adres, informacje dodatkowe, kontakt, telefon


Home.pl infolinia


Kategoria: usługi

Numer home.pl jest podany w serwisie. Katalog z numerami online zawiera nie tylko telefon do home. Kontakt z HOME PL pozwoli sprawdzić domeny i hostingi home.pl

Aby znaleźć właściwy telefon do home.pl, nie trzeba spędzać długiego czasu w internecie. Wystarczy wybrać internetową książkę telefoniczną online, w której bez problemu można połączyć się z infolinią home pl. Serwis internetowy home.pl domeny i hostingi posiada całodobowy dostęp. Centrum obsługi klienta home.pl oprócz telefonu posiada także skrzynkę e-mail. Podany w serwisie adres e-mail Home Pl pozwala na wysłanie wiadomości tekstowej w każdym dowolnym momencie przez użytkownika.

Infolinia home +48 504 502 500

*kontakt z infolinią jest czynny 24/7 

E-mail: [email protected]

Kontakt home.pl

Kontakt z home.pl dostępny jest na wiele sposobów. Firma oferuje klientom wiele form kontaktu, aby zagwarantować profesjonalną obsługę klienta.

Biuro Obsługi Klienta home.pl

BOK home.pl oferuje całodobową telefoniczną.

Telefon: +48 504 502 500

Na infolinii pracują konsultanci dedykowani oraz dyżurni. Specjaliści dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Jeśli pomoc konsultanta dyżurnego nie będzie wystarczająca sprawa, zostanie przekierowana do dalszego badania.

Infolinia home.pl obsługuje numery wewnętrzne:
0-logowanie, zmiana hasła do konta
1-dział płatności
2-problemy z pocztą, domeną, hostingiem, SSL
3-sklepy online
4-VPS, cloud, serwery
5-CMS
6-Microsoft 365, Google, Antywirusy
7-Wordpress

home.pl infolinia

Jedną z oferowanych form kontaktu z home.pl jest czat z konsultantem BOK na żywo. Aby skorzystać z czatu, wystarczy podać adres e-mail, który jest używany do logowania. Rozmowę z konsultantem BOK można uzyskać za pomocą aplikacji Messenger. Rozmowy dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Dane kontaktowe home.pl

Adres: ul. Zbożowa 4, 70-653 Szczecin 
NIP: 852-21-03-252
Regon: 811158242

Liczba wyświetleń: 2650