Hejka Tu Lenka infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


Hejka Tu Lenka kontakt


Kategoria: celebryci

Hejka tu Lenka numer telefonu. Hejka tu Lenka adres, dane kontaktowe na stronie infolinii. Zdobądź aktualny numer telefonu do Hejka Tu Lenka.

Hejka Tu Lenka telefon

Numer telefonu do Lenki nie jest dostępny. Kanał Hejka Tu Lenka jest prowadzony przez rodziców youtuberki, którzy nadzorują funkcjonowanie kanału i wrzucają materiały.

Numer do hejka tu Lenka: ten kanał kontaktu nie jest aktualnie obsługiwany.

Kontakt Hejka Tu Lenka

Sposobem na skontaktowanie się z Lenką odbywa się przez pocztę elektroniczną o adresie [email protected] Odpowiedź Lenki jest mało prawdopodobna, gdyż mail ten służy tylko do współprac, Lenka nie posiada maila udostępnionego dla użytku widzów. Drugim mailem, którego można użyć do kontaktu, jest mail mamy Doroty [email protected] Odpowiedź od idolki jest zależna od mamy, prawdopodobnie Lenka nie ma dostępu do powyższego konta mailowego.

Hejka Tu Lenka sklep

Hejka Tu Lenka posiada swoją stronę internetową, na której można zakupić ubrania i akcesoria dziecięce wraz z markowym logo. Przeglądając zewnętrzne sklepy internetowe, możemy zakupić również przybory szkolne, których nie znajdziemy na oficjalne stronie.

 

Liczba wyświetleń: 3667