Guwer telefon | Kontakt, adres, dane kontaktowe, telefon, e-mail


Guwer telefon


Kategoria: celebryci

Guwer numer telefonu, Jakub Guwer kontakt na infolinii. Uzyskaj aktualny numer telefonu Guwera. Adres, e-mail, telefon Guwer dostępny na stronie.

Guwer kontakt

Jakub Guwer — znany zawodnik w środowisku BMX, youtuber, tiktoker i instagramer. Na swoim kanale YouTube regularnie wrzuca materiały z enduro, modyfikowania Mustanga, wypadów rowerem lub autem. 

Jakub Guwer numer telefonu

Jaki jest numer do Guwera? Numer do influencera dla fanów jest dostępny okazjonalnie. Jakub na swój kanał wstawił parę materiałów z rozmowy z widzami, aby uzyskać numer telefonu do Guwera, trzeba bacznie obserwować jego kanał. 

Guwer sklep

Jakub posiada swój własny sklep 1L1P, który oferuję masę ubrań i akcesoriów. Aby skontaktować się ze sklepem, wystarczy wysłać wiadomość na adres mailowy: [email protected], albo zadzwonić pod numer 730816044. Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Guwer sklep 1L1P znajduje się w Jeleniej Górze, na ulicy Kiepury 6/1.

Guwer infolinia

Jedynym sposobem na bezpośredni kontakt z Jakubem, jest wysłanie wiadomości na jego maila: [email protected] Mail ten dostępny tylko dla osób chcących podjąć współpracę. Możliwością kontaktu widza z Jakuba może odbywać się za pomocą social mediów, odpowiedź od influencera nie jest gwarantowana.

 

Liczba wyświetleń: 1443