Fiege infolinia | Kontakt, adres, telefon, numer, dane kontaktowe


Fiege infolinia


Kategoria: usługi

Infolinia telefoniczna Fiege oraz mailowy kontakt Fiege. Kontakt do oddziałów Fiege w Polsce. Numer telefonu i adres Fiege. Dane kontaktowe Fiege na stronie infolinii.

Fiege kontakt

Grupa Fiege z siedzibą w Greven w Westfalii, jest  europejskim operatorem logistycznym. Specjalizuje się w skutecznych logistycznych rozwiązaniach łańcucha dostaw.

Grupa Fiege jest obecna na polskim rynku od 1997 roku i zatrudnia ponad 7000 osób. Fiege w Polsce świadczy usługi dla różnych branż, w tym, przemysł, motoryzacja, farmacja, e-commerce, moda, opony, chemia gospodarcza, handel detaliczny oraz szybkozbywalne dobra konsumpcyjne. 

W Polsce znajduje się 11 oddziałów firmy Fiede w miejscowościach: Dąbrowa Górnicza, Ameryka, Gardno, Kraków, Brzóza Królewska (Leżajsk), Łozienica, Mszczonów, Nowy Dwór Mazowiecki, Oława (Stanowice), Świecko, Nowy Kisielin (Zielona Góra).

Aby skontaktować się z konkretnym oddziałem Fiege, należy wyszukać go na stronie internetowej Fiege w zakładce "Lokalizacje/Polska". Możliwy jest kontakt Fiege telefoniczny oraz mailowy.

Fiege infolinia

W sprawie współpracy lub pracy należy kontaktować się z odpowiednim oddziałem Fiege. W przypadku ogólnych pytań kontakt Fiege można uzyskać dzwoniąc na infolinia Fiege.

Numer telefonu Fiege: +48 46 857 60 00

Adres e-mail Fiege

Napisz wiadomość na adres e-mail Fiege:
[email protected] 

Adres Fiege

Biuro Główne Fiege Polska znajduje się pod adresem:

FIEGE Sp. z.o.o.
ul. Ługowa 85
96-320 Mszczonów

Liczba wyświetleń: 585