Infolinia farmaceutyczna | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia farmaceutyczna


Kategoria: medycyna

Szybki kontakt z farmaceutą możliwy dzięki infolinii farmaceutycznej. Skorzystaj z pomocy specjalisty na infolinii. Całodobowa informacja o lekach — wsparcie farmaceutyczne 24h.

Telefoniczna infolinia farmaceutyczna

Czym jest telefoniczna infolinia farmaceutyczna? Jest to darmowa pomoc dla osób poszukujących porady w zakresie leków. Wiele osób przy zakupie leków nie ma możliwości zadać dodatkowych pytań farmaceucie w aptece. W takim momencie warto skorzystać z podanego numeru kontaktowego. Infolinia farmaceutyczna 24h jest dostępna całodobowo dla dzwoniących.

Warto pamiętać, że infolinia farmaceutyczna nie może zastąpić kontaktu z lekarzem specjalistą. Konsultanci telefoniczni mogą jedynie udzielić porady w zakresie dawkowania czy odpowiedniej diety podczas zażywania konkretnych leków. Farmaceuci na infolinii farmaceutycznie nie wystawiają recept.

Informacja o lekach — telefon

Farmaceuta jest osobą z wykształceniem wyższym, farmaceutycznym. Infolinia Farmaceutyczna to również informacja o lekach. Farmaceuta udziela potrzebnych informacji dotyczących leków przepisanych przez lekarza. Dzwoniąc na podany numer infolinii farmaceutycznej, można również skorzystać z porady w sprawie doboru suplementów oraz leków niewymagających recepty lekarskiej.

Konsultacje farmaceutyczne: 800 190 590

Farmaceuta kontakt 24h

Kontakt z farmaceutą może okazać się przydatny nie tylko dla osób chcących uzyskać dodatkowe informacje na temat przepisanych medykamentów. Farmaceuci obsługujący infolinie posiadają również odpowiednią wiedzę z zakresu działania substancji psychoaktywnych. Farmaceuta udziela również porad o postępowaniu w nagłych przypadkach, a także na temat diety.

Telefon: 800 190 590

Liczba wyświetleń: 1048