Empik Foto infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Empik Foto infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt Empik Foto możliwy do uzyskania dzięki infolinii. Empik Foto kontakt w razie problemów z zamówieniem, reklamacje. Pomoc BOK Empik Foto. Telefon Empik Foto dla klientów.

Klienci Empik Foto mają teraz łatwy dostęp do danych kontaktowych, które zostały udostępnione na oficjalnej stronie. Wszelkie pytania, zapytania lub potrzeba pomocy związana z usługą Empik Foto mogą być szybko i wygodnie rozwiązane poprzez korzystanie z dostępnych opcji kontaktu.

Empik Foto kontakt

Najprostszą i najczęściej wybieraną opcją kontaktu jest formularz kontaktowy dostępny na stronie Empik Foto. Wystarczy go wypełnić, podając niezbędne informacje oraz opisując swoje pytanie lub problem. To efektywny sposób na przekazanie swojego zapytania do Biura Obsługi Klienta Empik Foto. Klienci Empik Foto mogą skorzystać z udostępnionych na stronie infolinii danych kontaktowych. Kontakt z Empik Foto można uzyskać poprzez formularz kontaktowy. Wszelkie pytania klientów Empik Foto mogą być kierowane do Biura Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy. Konsultanci odpowiadają mailowo na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Empik Foto kontakt poprzez formularz umożliwia całodobowo. Oczywiście odpowiedź na zapytanie przesyłana jest w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Empik Foto. Nie zmienia to faktu, że Empik Foto kontakt całodobowy w pewnej formie udostępnił klientom.

Warto również wspomnieć, że kontakt z Empik Foto w sprawie zamówień można uzyskać, pisząc wiadomość mailową. Skontaktowanie się poprzez wiadomość mailową daje użytkownikom większą swobodę. W mailu można umieścić dodatkowe zdjęcia, które w niektórych przypadkach pozwolą lepiej zobrazować pytanie czy problem. EmpikFoto kontakt mail prowadzi pod adresem [email protected]. Oczywiście decydując się na ten kanał kontaktu nie można zapomnieć o elementach kluczowych wiadomości. Usługodawca Empikfoto kontakt mail realizuje w sprawie zamówień, ale również dodatkowych pytań czy wątpliwości.

Infolinia Empik Foto

Klienci preferujący kontakt telefoniczny mogą skorzystać z infolinii Empik Foto. Kontakt pod podanym numerem jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-23:00. Empik Foto infolinia poza podanymi godzinami nie jest obsługiwana. Infolinia Empik Foto jest szczególnie istotna dla osób chcących uzyskać wsparcie natychmiastowe. Dodatkowo połączenie telefoniczne z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Empik Foto daje klientowi możliwość reagowania na bieżąco, a także zadawania dodatkowych pytań uzupełniających. Patrząc pod tym kątem dla pewnej grupy klientów, infolinia Empik Foto może stanowić bardziej funkcjonalny kanał kontaktu.

Empik Foto telefon: +48 22 462 72 56

Empik Foto reklamacje

W przypadku niezadowolenia ze zamówienia przygotowanego przez Empik Foto klient ma możliwość zgłoszenia reklamacji. Jeżeli paczka z produktem była dostarczana do domu/mieszkania/paczkomatu uszkodzone zamówienie można odesłać do Laboratorium Centralnego Empik Foto, wysłać maila na adres e-mail lub zadzwonić na numer Centrum Wsparcia Empik Foto.

W przypadku gdy paczka była dostarczana do jednego z salonów Empik, reklamacja może zostać zgłoszona również osobiście.  Jedynym warunkiem jest konieczność udania się do Empiku, w którym była odbierana paczka.

Centrum Wsparcia Empik Foto

Telefon: +48 22 462 72 50
E-mail: [email protected]

Adres:

Laboratorium Centralne,
Ul. Olimpijska 16, 96-500 Sochaczew.

Mimo wszystko w każdym przypadku zaleca się najpierw wykonanie połączenia z podanym numerem. Pracownicy Centrum Wsparcia udzielą koniecznych informacji jak poprawnie zgłosić reklamację i uzyskać rekompensatę.

Liczba wyświetleń: 3367