Empik Foto infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Empik Foto infolinia


Kategoria: usługi

Kontakt z konsultantami Empik Foto jest możliwy do uzyskania dzięki infolinii. Empik Foto kontakt w razie problemów z zamówieniem, reklamacje. Pomoc BOK Empik Foto.

Empik Foto kontakt

Klienci Empik Foto mogą skorzystać z udostępnionych na stronie infolinii danych kontaktowych. Kontakt z Empik Foto można uzyskać poprzez formularz kontaktowy. Wszelkie pytania klientów Empik Foto mogą być kierowane do Biura Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy. Konsultanci odpowiadają mailowo na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.

Infolinia Empik Foto

Klienci preferujący kontakt telefoniczny mogą skorzystać z infolinii Empik Foto. Kontakt pod podanym numerem jest możliwy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-23:00. Empik Foto infolinia poza podanymi godzinami nie jest obsługiwana.

Empik Foto telefon: +48 22 462 72 56

Empik Foto reklamacje

W przypadku niezadowolenia ze zamówienia przygotowanego przez Empik Foto klient ma możliwość zgłoszenia reklamacji. Jeżeli paczka z produktem była dostarczana do domu/mieszkania/paczkomatu uszkodzone zamówienie można odesłać do Laboratorium Centralnego Empik Foto, wysłać maila na adres e-mail lub zadzwonić na numer Centrum Wsparcia Empik Foto.

W przypadku gdy paczka była dostarczana do jednego z salonów Empik, reklamacja może zostać zgłoszona również osobiście.  Jedynym warunkiem jest konieczność udania się do Empiku, w którym była odbierana paczka.

Centrum Wsparcia Empik Foto

Telefon: +48 22 462 72 50
E-mail: [email protected]

Adres:

Laboratorium Centralne,
Ul. Olimpijska 16, 96-500 Sochaczew.

Mimo wszystko w każdym przypadku zaleca się najpierw wykonanie połączenia z podanym numerem. Pracownicy Centrum Wsparcia udzielą koniecznych informacji jak poprawnie zgłosić reklamację i uzyskać rekompensatę.

Liczba wyświetleń: 2086