Infolinia dla żołnierzy | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia dla żołnierzy


Kategoria: inne

Telefoniczna infolinia dla żołnierzy oraz ich rodzin. Kontakt z infolinią możliwy całodobowo. Infolinia dla żołnierzy 24h udziela pomocy psychologicznej i prawnej.

Infolinia dla żołnierzy na granicy

Została uruchomiona specjalna infolinia dla żołnierzy sprawujących służbę na granicy polsko-białoruskiej. Infolinia przeznaczona jest nie tylko dla wojskowych, ale także dla ich rodzin. Na infolinii dla żołnierzy oraz ich rodzin dostępna jest pomoc prawna, psychologiczna, a także duszpasterska. Ta forma pomocy została zorganizowana dla 16. Dywizji Zmechanizowanej oraz jednostek jej podległym.

Telefon: 261 32 34 77

Podany numer kontaktowy infolinii dla żołnierzy jest obsługiwany od 7:00 do 19:00 w dni robocze. W pozostałym czasie zaleca się dzwonić na obsługiwany całodobowo numer.

Infolinia 24h dla żołnierzy

Całodobowy kontakt telefoniczny jest dostępny na infolinii dla żołnierzy pod numerem 727 013 210. Kontakt całodobowy na infolinii dla żołnierzy jest możliwy dzięki pracy psychologów, prawników, a także osób duchownych. Kontakt jest możliwy przez telefon. Wsparcie nie jest przekazywane w inny sposób niż telefonicznie.

Telefon: 727 013 210

Liczba wyświetleń: 473