Infolinia dla osób z depresją | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia dla osób z depresją


Kategoria: medycyna

Skorzystaj z pomocy specjalistów na infolinii dla osób w depresji. Antydepresyjny telefon zaufania. Darmowy porady psychiatryczne w przypadku kryzysu emocjonalnego i depresji.

Darmowa infolinia antydepresyjna

W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, które mogą wskazywać na zaburzenia psychiczne związane z depresją, warto skorzystać z telefonicznego wsparcia konsultantów na infolinii antydepresyjnej. Jakie objawy mogą wskazywać na potrzebę pomocy psychiatrycznej? Do objawów depresji można zaliczyć bezsenność, nagłe wahania wagi, uciążliwe migreny, brak apatytu. Dodatkowo do symptomów psychicznych można zaliczyć niską samoocenę, problemy ze snem, zaburzenia koncentracji, pesymistyczne myśli. Warto pamiętać, że depresji nie można zdiagnozować samemu, konieczny jest kontakt ze specjalistą. Dobrym sposobem na uzyskanie konsultacji psychiatrycznej jest korzystanie z infolinii dla osób z depresją

Telefony kontaktowe dla osób z depresją

Na stronie infolinii wypisano potrzebne numery infolinii, które mogą okazać się przydatne dla osób przeżywających kryzys emocjonalny. Infolinia dla osób z depresją nigdy nie będzie w stanie zastąpić wizyty w gabinecie psychiatry czy psychologa.

Darmowa infolinia antydepresyjna dla osób pełnoletnich: 116 123. Numer jest obsługiwany przez cały tydzień w godzinach 14:00-22:00, wyjątek stanowią dni świąteczne.

Infolinia antydepresyjna 24h

Telefoniczna infolinia dla dzieci i młodzieży w depresji jest dostępna pod numerem 116 111. Specjaliści udzielają wsparcia psychologicznego całodobowo.

Dzwoniąc pod numer 800 70 22 22, pomoc mogą uzyskać osoby w kryzysie emocjonalnym i psychicznym. Połączenie z podanym numerem infolinii dla osób w depresji jest darmowe oraz odbierane przez całą dobę.

Liczba wyświetleń: 1095