Infolinia dla głuchych | Kontakt, telefon, numer, wideoinfolinia, dane kontaktowe


Infolinia dla głuchych


Kategoria: inne

Pomoc dla osób głuchych dostępna na infolinii. Kontakt wideo z tłumaczem PJM dostępny na infolinii. Infolinia dla głuchych i słabosłyszących w formie wideoinfolinii oraz czatu online.

Infolinia dla osób głuchych i słabosłyszących

Infolinia dla osób głuchych dostępna jest online. Kontakt z tłumaczem polskiego języka migowego jest możliwy dzięki rządowej inicjatywie. Podczas rozmowy z konsultantem można uzyskać potrzebne informacje dotyczące aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem. Infolinia jest realizowana w formie wideo, między innymi w komunikatorze Skype. Oczywiście kontakt przez telefon dla osób słabosłyszących jest niemożliwy lub utrudniony, z tego względu infolinia dla osób głuchych realizowana jest w formie wideo lub czatu online.

Login: Koronawirus-Tłumacz PJM

Chcąc skorzystać z rozmowy z tłumaczem PJM w komunikatorze IMO, należy wybrać numer infolinii 609 939 546. IMO pozwala osobom głuchym na skontaktowanie się poprzez komputer.

Infolinia dla głuchych nie jest dostępna całodobowo. Kontakt jest możliwy w dni robocze od 7:00 do 23:00 oraz w weekendy i święta od 8:00 do 20:00.

Pomoc w zakupach dla głuchych 

Platforma zakupowa Allegro, aktywnie działa w zakresie udogodnienia zakupów wszystkim klientom. Z tego powodu powstał specjalny kanał kontaktu dla głuchych. Infolinia jest dostępna w formie wideorozmowy z tłumaczem Polskiego Języka Migowego. Kontakt z konsultantem infolinii dla osób głuchych i słabosłyszących jest możliwy we wszystkie dni roku (nie wliczając do tego świąt) w godzinach 8:00-20:00.

Liczba wyświetleń: 577