Infolinia dla firm | Jak założyć własną infolinie? Telefoniczna Obsługa Klienta


Infolinia dla firm


Kategoria: inne

Informacje dotyczące infolinii dla firm. Darmowy poradnik dotyczący infolinii dla firm. Jak założyć infolinie dla firmy, aby podnieść poziom obsługi klienta.

W dzisiejszych czasach telefoniczna obsługa klienta w firmie jest ważna. Klienci zwracają dużą uwagę na dostępność pomocy w danej firmie, co może się przełożyć na późniejsze zyski. Warto posiadać infolinię telefoniczną w firmie. Usługa posiada wiele zalet, jest to duży plus wizerunkowy, a także ułatwia kontakt z klientem.

Zalety infolinii dla firm

Przedsiębiorcy, zastanawiając się na założeniem telefonicznej infolinii w firmie mogą zadawać sobie pytania, jakie zalety niesie za sobą uruchomienie telefonicznej infolinii w firmie. Warto wiedzieć, że aby firma posiadała renomę, nie liczą się jedynie oferowane usługi czy produkty, ale także jakość obsługi klienta w firmie. Zadowolenie klienta wiążę się bezpośrednio z jego powrotem do firmy lub poleceniem oferowanych usług innym. Z tego względu zaleca się dbać o wysoki poziom obsługi klienta. Infolinia telefoniczna w firmie posiada wiele zalet. Jest to szybki sposób na kontakt z klientem i udzielenie mu potrzebnej pomocy. Warto zwrócić uwagę, że klienci często wolą rozmowę telefoniczną w porównaniu do kontaktu mailowego z firmą. Tę potrzebę również zaspokaja telefoniczna infolinia w firmie. Oprócz poprawy wizerunkowej firmy na rynku do zalet infolinii można zaliczyć szybką obsługę klienta, ale także zarobkowe możliwości infolinii.

Jak założyć własną infolinię dla firmy?

W większości firm znajduje się Biuro Obsługi Klienta. Chcąc usprawnić jego prace, można zastanowić się nad uruchomieniem własnej infolinii telefonicznej. Kontakt przez telefon jest doceniany przez klientów. Warto wiedzieć, że poziom obsługi klienta jest jedną z kluczowych kwestii wpływających na powrót lub rezygnacje z usług firmy. Według przeprowadzonych badań aż 68% osób nie jest zainteresowanych dalszą współpracą z firmą ze względu na złą jakość obsługi klienta. Dla porównania jakość produktu czy oferowanej usługi to jedynie 14% odchodzących klientów.

Chcąc założyć własną infolinię, należy zastanowić się nad rodzajem infolinii. Istnieje wiele oferowanych numerów, każdy z nich różni się jeśli chodzi o koszty ponoszone przez firmę i klienta. Dla przykładu numery infolinii zaczynające się od 800 są bezpłatne dla dzwoniących, a całe koszty prowadzenia ponoszone są przez firmę. Odwrotny przypadek ma miejsce w przypadku infolinii 801 0, całkowity koszt jest ponoszony przez klienta — osobę dzwoniącą.

Po wybraniu formy, w jakiej firma będzie prowadziła infolinie, należy zwrócić się do przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego, które oferuje numery infolinii. Następnie poprzez rozmowę z przedstawicielem firmy zostaną przedstawione koszty oraz instrukcja uruchomienia infolinii w firmie. Wbrew pozorom uruchomienie infolinii w firmie jest procesem szybkim oraz przystępnym.

Liczba wyświetleń: 620