Cleo telefon | Kontakt, telefon, adres, e-mail, dane kontaktowe


Cleo telefon


Kategoria: celebryci

Dane kontatowe do Cleo adres e-mail, numer telefonu. Skontaktuj się z Cleo. Mailowy kontakt Cleo. Kontakt do menadżera Cleo. Uzyskaj numer telefonu do Cleo.

Cleo kontakt

Cleo (właściwie Joanna Krystyna Klepko) — polska piosenkarka, malarka i projektantka mody ur. 25 czerwca 1983 w Szczecinie. Zaplanowała premierę albumu vinyLOVA na 18 marca 2021, jednak premiera płyty została przesunięta z powodu pandemii COVID-19. Występuje w programie The Voice Kids jako trenerka. Swoje piosenki Cleo zamieszcza na portalu YouTube na swoim kanale.

Numer telefonu do Cleo

Jaki numer telefonu ma Cleo? Numer do Cleo jest prywatny, nie został udostępniony do użytku publicznego. Aby zadzwonić do Cleo, należy skontaktować się z jej managerem dostępnym pod numerem +48 608 511 017 lub mailowo na adres: [email protected]. Kontakt do managera Cleo Marcina służy do zamawiania koncertów otwartych, biletowanych, imprez miejskich. 

Cleo infolinia 

Andrzej Wandzel, czyli manager Cleo z kolei odpowiada za przyjmowaniem zamówień na imprezy zamknięte. Infolinia Cleo managera dostępna jest telefonicznie: +48 504 250 900 oraz mailowo: [email protected] Chcąc zamówić Cleo na zamknięte eventy warto zgłosić się na Cleo infolinia manager.

Liczba wyświetleń: 3127